zincirim koptuuuuu

Konu, 'Vites - Çekiş Sistemi' kısmında fatih__66 tarafından paylaşıldı.

1. fatih__66

fatih__66 Aktif Üye

Seviye:
    arkadaslar zincirim koptu tamirmi ettirmeliyim yoksa yeni zincirmi almalıyım tamir ettirirsem yine tekrarlarmı?

2. KemalBaloglu

KemalBaloglu Forum Demirbaşı

Seviye:
    zincirler çok pahalı değil bence bir zincir al derim, tabi sanada kalmış zincirden bir bakla çıkarıp kullanmaya devamda edebilirsin lakin o kopan zincir tekrar kopabilir kısacası git bir zincir al sorun kökten çözülmüş olur

fatih__66

fatih__66 Aktif Üye

Seviye:
    saol bn 2 saat önce zinciri deiştirdim 8 ytl bisiy deil fazla ii bi zincir deil ama eskisiinden ii zek mi yanılmıyorsam öle bişi olması gerkiyor bana idare eder

4. ozgurdeniz

ozgurdeniz Aktif Üye

Seviye:
    senin zincir güzel yaa ama iyi yapmışsın değiştirmekle;)

İlginizi Çekebilir

upload_2016-4-29_9-12-48.png
Antrenmanları kayıt altına alıp bir program çerçevesinde performansınızı takip ediyorsanız, web üzerinden online hizmet veren analiz sitelerini mutlaka duymuş olmalısınız. Örneğin TrainingPeaks...
IMG-20170409-WA0021.jpg
Herkese Merhaba. Ben Necmettin Ünlü. izmirde yasiyorum universite Ogrencisiyim. 21 yasindayim. Hersey 19 yasinda 133 kiloya kadar cikmam ile basladi.Boyum 1.9m idi ama yinede kilo oldukca belli...
4ii.jpg
Arkadaşlar kendi bilgimle özetleyecek yada tarif edecek olursam pedala aktardığımız gücü watt cinsinden ölçen ama süre ve ortalama hız gibi; eğime, rüzgara veya hava koşullarına göre çok fazla...