Zincir koptu.

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
seni ben en güzel yağlarla besledim chain-l ile hemde
bakımlarını hiç aksatmadım. ama sen naptın gittin koptun :uzgnm:

güzel bi akşam turu yapayım dedim. hatta yolda başka bi bisikletli arkadaş ile karşılaştım.
beraber bakırköye gidecektik. benim daha bağcılar meydan da zincirim koptu :agla:

şöyle sarıp sarmala gibi bişe yaptım bi ucunu kadroya doladım eve gideyim bari dedim yürüyerek.
yolda düşmüş zincir. zaten tekrar onu kullanmıcaktım o artık ömrünü doldurmuş olmalı.
xt marka kullanılmamış zincir evde duruyo onu kullanmanın zamanı geldi demekki.

yolda karşılaştığım arkadşada ayıp oldu galiba forumda zaten üye değilmiş. üye olurda yazımı görürse kusura bakmasın şimdiden :)

IMG-20151025-WA0008.jpeg

Scudo

ATALAY16

Forum Bağımlısı
Tepki
1.718
İsim
Fatih Mehmet ATALAY
Bisiklet
Sedona
hocam suan ben de turdayim korkuttunuz valla :)

chnkrmz

Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
zincir kopması her bisikletçinin korkulu rüyası. ben sadece hiç başıma geleceğini tahmin etmediğim için şimdiye kadar hiç korkmamıştım. neyseki eve 3 km de koptu

• Beğen
Tepkiler: macerakolik

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
sadece karnını doyurmuşsunuz, ruhunu hiç beslememişsiniz.
bir kez olsun başını okşasaydınız bunlar yaşanmazdı. intihar etmiş ve siz kaldırıp yüzüne bile bakmamışsınız. öyle kadroya tuttur geç.

hatalısınız. hem de çok... lokmasını bile saymışsınız resmen, seni chain-l ile besledim ne demek? :(
kınıyorum sizi.

Canince

Daimi Üye
Tepki
450
Bisiklet
Kron
Bugun benimde koptu abi yanımda alet vardı da hallettim yoksa durum cok vahim cok :(

hogutmen

Forum Bağımlısı
Tepki
907
Bisiklet
Salcano
Geçmiş olsun. Surus anında zincir koparsa zincirin bir yerlere dolanıp bizi düşürme ihtimali var mı? Öyleyse

Yalnız Pedal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.058
Bisiklet
Diğer
Zincirin intikami
Çok hüzünlü ağlamak için kendimi zor tuttum
Şaka bir yana yanınıza keşke bir Mengene alsaydınız hemen oracıkta tamir ederdiniz bir iki bakla çıkartarak kısa da önemli değilde uzun turlarda yanınızda bulunsun sonra çok vurursunuz başınızı taşlara pardon yanlış oldu taşı zincire vurursunuz ekleyebilmek için. Zincir koptu diyede atmanın lüzumu yok ek yerleri kontrol edilir tekrar kullanılır zincir değişirse dişliler de değişmeli inşallah uyum sağlar yeni zincire dişliler.

chnkrmz

Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
@mustafa genç bu kopan zincir baklaları çıkmıyo. yani bildiğim kadarıyla öyle. tek bi yerde pimi var. onun haricinde diğer pimleri çıkmıyordu. yeni evde duran zincirdi uyumlu.
aslında ben yeni zinciri aynakolu değiştirdiğimde kullanmak istiyordum.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Valla ben yanımda yedek pimleri bilr taşıyorum arkadaşlar :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@master06 Olmuş valla on numara olmuş güle güle kullan :) bende ne yaptım bagajın altına bakmadan çamurluğun yanlarını kestim sürtecek diye :) Sonra farkettim ki sürtmüyomuş zaten :)