zeytinburnu-karaburun (140km)15-04-2012

fatih inan

Aktif Üye
Tepki
132
pazar günü 3 arkadaş karaburun turumuzu yapmak için karar vermiştik bende akşamdan hazırlıklıklarımı yapıp sabahı beklemeye başladım .fakat gece diğer arkadaşların işi çıkınca turu iptal etmeye karar verdik.Bende tek başıma gitmeye karar verdim ve pazar sabah 8:20 de yola çıktım yağmurda bir yandan atıştırıyor bu da beni iyiden iyiye korkutmaya başlamıştı, ama artık ok yaydan çıkmıştı pilavdan dönenin kaşığı kırılsın deyip bastım pedala . Zeytinburnu çıkışla topkapı,edirnekapı,eyüp,alibeyköy,hasdal giderken tam göktürk e geldiğimde bahri toros ile karşılaştık ve tura beraber devam ettik ve bu saattten sonra tur daha zevkli bir hale geldi karaburunda kendimizi manda yoğurdu ve köy ekmeğiyle ödüllendirdik dönüşe geçtiğimizde özellikle tayakadın göktürk arası inanılmaz rüzgarlıydı kimi zaman gidonları kontrol etmekte bile zorlandık.Birkaç kere yağmura yakalandık ama herşeye rağmen sırf manda yoğurdu için bile bu tur tekrar yapılır hee bir kaç karede fotoğraf çektik işte fotolar .....
(link)

bu ilk molam ihsaniye de evde hazırladığım sandviçi ve bir büyğk çay ialç gibi geldi(link)

göktürke yaklaşıken
(link)

çok yokuş var be abi :)
(link)

tam burda bahri ile karşılaşıyoruz
(link)

buda ben oluyorum :))
(link)

(link)

sonunda karaburundayız.....
(link)

dönüşe geçtik ve kendimizi manda yoğurdu ve köy ekmeğiyle ödüllendiriyoruz:))
keyifli bir hafta sonu geçirdik bahri ile beraber kendisine çok teşekkür ediyorum...
(link)

Scudo

Hasan Bahri Toros

Forum Demirbaşı
Tepki
684
Bisiklet
Scott
Fatih ben teşekkür ederim. Gerçekten güzel bir performans turu oldu. Yoğurt yemek için tekrar gidelim :)

• Beğen
Tepkiler: fatih inan