Zeytinburnu - Belgrad Ormanları

Serdal Doğan

Aktif Üye
Tepki
75
Cumartesi sabahı baktım güneş bulutların ardında aha dedim bu fırsat kaçmaz hemen hazırlanıp dışarı çıktım sahilde biraz turladıktan sonra güzel havanında etkisiyle bu beni kesmedi biraz daha dedim Ortaköye yollandım :) ve ilk molayı Ortaköy durağında aldım..geri dönsem biraz daha mı derken bastım pedallara tutabilene aşk olsun :) ve böylece başladık ilk serüvenimize;
(link)
(link)
(link)
Fotoğrafların çoğunu bisiklet üzerinde çektiğim için flu ve amatörce olabilir affola...
(link)
aha da 2. köprüye geldik bile...
(link)
köeşede dedeler güneşleniyordu çok komiklerdi çekeyim dedim ama bambaşka yeri çekmişim :)
(link)
gökyüzü ve deniz mükemmel bir renk uyumu içindeler...
(link)

(link)

cumartesi ve yollar bomboş, başka bir gün asla böyle rahat gidemezsiniz..
(link)
sizi eşsiz manzaralarla başbaşa bırakıyorum :)
(link)
boyle bomboş yollar istiyoruz...
(link)
konsolosluklar şehrin en güzel yerini parsellemiş..
(link)
sorarım size Tarabya Oteli yakışmış mı bu güzelliğe ?
(link)
yoldaki tek dostum :)
(link)
devam ediyoruz...
(link)

Scudo

Serdal Doğan

Aktif Üye
Tepki
75
(link)
ilk fırsatta göz atılacak..
(link)
mürekkep balığının tükeniyor olmasına dikkat çekilen bir reklamı çekeyim dedim pano paro oluverdi..
(link)
o kadar hızlı gidersen tutturamazsın duragı :)
(link)
ileriden Bahçeköy'e sapıcam...
(link)
benzinlikten çikolata ve 2 lt suyumuzla yola koyuluyoruz...
(link)

Serdal Doğan

Aktif Üye
Tepki
75
işte bir bisikletlinin en güzel rüyalarından biri :) yol ve hava şartlarından bahsediyorum birileri kız arıyor fotoda ayıp yahu :)
(link)
ee ben geldim nerde kalabalık kim karşılıyor beni :)
(link)
bu şahısta ben oluyorum :) henuz yorgun değil ve keyfi yerinde..
(link)

(link)

(link)

(link)
buradan sola sapınca piknik alanına giriyorsunuz bir bakalım dedim giriş 15tlcik piknik yapmıcaz sonuçta daldım içeri :)
(link)
(link)
(link)
(link)
biraz da ben taşıyayım dimi ayıp olmasın :) alanda bir patika bulup girdim içeri
(link)
tam bir sessizlik hakim ormana...sadece tekerlerin kuru dal ve yapraklara dokunusunu duyuyorum..
(link)
(link)
(link)
(link)
aha yol bitti..patikadan ancak 150 metre kadar gidebildim..dönüyoruz mecburen..
(link)
(link)
ee buraya kadar getirdi bir resmini çekmesem olmaz :)
(link)
(link)
galiba yorulmuşum :)
(link)
patikadan çıkıp yola devam ediyorum
(link)
burası da yordu beni, yanyana yürüyoruz bisikletimle bir süre...
(link)
(link)
kale gözüktü saldırıın :)
(link)
saldıran tek biz değildik bi köpekçikte peşime takılınca annesinden söz ettim yükse sesle, galiba anladı sıvıştı ortalıktan :)
(link)
(link)
hedefe ulaşıldı :)
(link)
sağ sol kavgasından sol galip çıktı iyi halt ettim yokuş bizi bekliyormuş :)
(link)
yol sonundaki yokuştan az daha ağaçların arasına yuvarlanıyordum asfalt yolun üstüne kum taneleri fren falan dinlemedi savurdu adeta son anda toparladım kendimi aman buraya dikkat !!
(link)
ee pil bitiyorum ben deyince en güzel yerde kapattım makinayı lanet okudum epeyce..ortam son derece kalabalık ve güzeldi..bisiklet kiralayanlar ailesiyle gezinenler güzel bir haftasonu gelmeyen arkadaşlar buraya atın kendinizi
derim..biraz gezindikten sonra 7 km kadar ileride bisiklet parkuru olduğunu öğrendim çıktık yola...
(link)
yine yokuş:S normalde burayı pedallayarak çıkardım ama güç namına bişi kalmadı bende...
(link)
malum adından hertürlü muhabbet çıkar kısa kesiyorum :)
(link)
aha bir parkur girdim çikolatamı ve suyu hatırladım yolda yerken 2 bisikletli arkadaşla selamlaştıktan sonra yine anayola döndüm fazla oyalanmanın alemi yok yığılıp kalıcam yoksa buralarda :)
(link)
yokuş aşağı kaptırdım kendimi.. çok az pedal çevirerek Kemerburgaz'a ulaştım aman yola dikkat tomruk kamyonları cirit atıyor e haliyle yol toz ve çok bozuk
(link)
bu da turumunharitadaki özeti...
(link)
yalnız kemerburgaz - Hasdal - TEM - G.Osmanpaşa istikametini haritada bir türlü gösteremedim sonrasında Avrupa konutlarından Edirnekapı - Davutpaşa - Merter ve nihayetinde Zeytinburnu'nda bitirdim..km saatim bozuktu maalesef haritaya göre 91 km yol yapmışım..ilk tur için fena değil...

serhat fırat

Daimi Üye
Tepki
177
Gercekten guzel bir gezi olmus arada bir bende bisikleti arabaya koyup belgratta binmeye giderim. Keske belgratta daha cok vakit gecirebilseydin. Degisik bir dunya orada binmek. Ayaklarina saglik.

• Beğen
Tepkiler: Serdal Doğan