ZeroGravity Downmall Turkiye 2015

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında SıfırYercekimi tarafından paylaşıldı.

?

Başka nerede ekstreme etkinlik yapılmasını istersiniz?

 1. Şehir içi (Urban)

  57,1%
 2. Holding / Otel vb yapılar

  14,3%
 3. Doğal alanlar (Doğal parkurlar vb)

  71,4%
 4. Kayak pistleri (Kış dönemi kar yarışları)

  oy sayısı 0
  0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
 1. SıfırYercekimi

  SıfırYercekimi Sıfır Yerçekimi Bisiklet Organizasyonları

  Yaş:
  32
  Kayıt:
  10 Nisan 2015
  Mesajlar:
  1
  Beğeniler:
  1
  Şehir:
  İstanbul
  Adı:
  ZeroGravity
  Bisiklet:
  Diğer
  Merhabalar, biz Türkiye’nin ve Güney Avrupa’nın ilk Extreme Bisiklet organizasyonuyuz. 2012 senesinin ilk çeyreğinden itibaren, ZeroGraviy Crew olarak bir çok organizasyona mükkemmel izleyici kitlesi ve sonuçlarla imzamızı attık. 2014 senesinin ilk yarısından itibaren Avrupa’nın ilk Downmall (AVMinişi) bisiklet showlarını hazırlamaya başladık. Şu anda profesyonel bakış açısına sahip ama amatör ve keşifçi ruhumuz ile her geçen gün yeni bir organizasyona adım atıyoruz. ZeroGravityCrew olarak, 2014 ve 2015 senelerinde bir çok reklam filminde Extreme bisiklet sınıfında destek verdik. İlk uluslararası sponsorlu ekip olarak, kendimizi her geçen gün daha ileriye götürmeyi hedefledik. Şu anda farklı organizasyon tasarımları ile Türkiye’nin her noktasına ulaşmayı hedefliyoruz bizim için bir Alışveriş Merkezi, Otel, Kamusal alanlar hatta sokağınızdaki merdivenler bile etkinlik noktası. Her mekana uygun özel çözümler ve uygulamalar ile hayatımıza devam etmeye niyetliyiz. Türkiye de bisiklet anlayışını baştan aşağı değiştrmeyi hedefliyoruz, sizde bunun bir parçası olabilirsiniz.


  Bu senenin ilk organizasyonu Ankara - ANKAMALL avm de gerçekleşecek. Bu organizasyonda katılımcı veya gönüllü olmak için web sayfamızı ziyaret edip, ilgilendiğiniz başlıktakı formu doldurmanız ve bizden haber beklemeniz yeterli. www.zerogravitycrew.com
  Ankamall organizasyonu 25 Nisan tarihin de BabyRace ve Rotwild Testival etkinlikleri ile başlayacak, 26 Nisan tarihinde saat 11:00 ilk Downmall yarışı yapılacak saat 16:30 da ise Final yarışı yapılacak ve podyum ile imza etkinliği hemen arkasından gerçekleşecektir.
   

  Ekli Dosyalar:

  FreeRider bunu beğendi.