Zefal Zeye kask aynasi ve on LED aydinlatma araniyor.

Konu, 'Aranıyor Arşivi' kısmında TugayElbasan tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. TugayElbasan

TugayElbasan Yeni Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Temiz zefal ZEYE kask aynasi veya baska bir kask aynasida olabilir ve on LED veya baska bir aydinlatma olabilir, ariyorum.

2. GiciK eRay ADALI

GiciK eRay ADALI Forum Bağımlısı

Seviye:
    Elimde kaskımın egimine uymadıgı icin artık kullanmadıgım (yalnızca 1-2 kez kullandım) zefal z-eye var.
    .
    Aynası sorunsuz
    .
    Cırtları sorunsuz
    .
    Ayna arka yüzeyinde kılcal dikkatlice bakılmadıgında farkedilmeyecek cok ufak bir cizik var. flaşlı cekimde dahi zor belli oldu ama yine de belirtmek istedim.
    .
    Baglantı noktasında "adjust-ajuster" yazan yer zaten zayıf bir sekilde tutturulmustu; ben o kısmı cıkarıp kullanmıstım, fakat parca hala elimde ve cırtları kesmedim; bütün.
    .
    Fotoğrafları yeni cektim, ürünün kendisine ait;
    .
    .
    .
    .
    .
    Orijinal büyüklükteki fotoğraflar için Buraya Tıklayabilirsin.
    .
    İstediğim fiyat 20TL, kargo-havale vs hariç. İşbankası hesabım var. Ankaradayım.Düşünürsen özelden mesaj ile ulaşabilirsen iyi olur.

İlginizi Çekebilir

Bahadır gürelle karşılaştırma strava power değerleri.png
Yeni aldığım power meter'i bir kaç ativitede denedim şuan için verilerin yüksek olduğunu düşünüyorum, Bu 135kmlik dünki nabzımın %65'inde yaptığım rahat tempo turumdan değerler [ATTACH] Bu...
1430236840383-6yeuu0vchlq1-630-80.jpg
Her yaş grubuna yönelik güzel tüyolar veren bir Bikeradar makalesi buldum ve elimden geldiğince size iletiyorum :) Bisiklete binmek genç ve dinç kalmanın yollarından biridir. Vücudumuzun yıllara...
upload_2017-5-4_14-38-12.png
Spor dediğimizde aklımıza, o spora yatkın kasları olan atletler geliyor. Örneğin, maraton veya yol bisikleti yarışından bahsediyorsak, hem kardiyovasküler sistemin hem de ilgili kasların...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.