Zamana karşı Karadağ gezisi...

Konu, 'Yerel/Bölgesel Bisiklet Grupları' kısmında Mesut Girgiç tarafından paylaşıldı.

1. ALAETTİN DEMİRKESEN

ALAETTİN DEMİRKESEN Kıdemli Üye

Seviye:
    Mesut Hocam,
    Cevabımda geciktiğim ve bu gün seni arayamadığım için çok üzgünüm inanırmısın hep aramak istedim ama bir türlü fırsat bulamadım. Çıkamadığımız KARADAĞ'A başka bir gün İnşaallah hep birlikte çıkarız. Tuz gölündeki kaza anında da birlikteydik. Ama bu sefer bütün suç o köpeklerde. Tekrar geçmiş olsun en kısa zamanda görüşmek dileğiyle.
    dede

Mesut Girgiç

Mesut Girgiç Yeni Üye

Hakan hocam, motivasyon dolu mesajın inan ki özellikle sol dirseğimdeki yaklaşık15 cm2 lik cilt laserasyonuna ve aynı eklemdeki hareket kısıtlılığı yapan travmaya, sol iliak bölgedeki ekimozlara ve sağ dizimdeki abrazyona ve patellar travmaya, sol 8. kaburgamın sublukse olmuş koskokondral eklemine, sol akromioklavikular eklemdeki ağrıma ve aynı bölgedeki ciltte husule gelmiş 3-4 cm2 lik doku kaybına, sağ sterkokleidomastoid kasındaki spazm ağrısına ve sağ el bileğimin atele alınmış karpal bağlarına ağrı kesici ilaç gibi etki etti desem yeridir...;) Şimdiden bir derece daha iyileştim:in:
    Eksik olma, kadim dostum:)
    Beni yolda yürürken gören ise, montunun içinde demir gibi sağlam bir adam yürüyor sanır.. zira taşıdığım her yara benim için bir manevi madalya değeri taşıyor.. ileride kalacak izleri ise gazi nişanı olacak.. ancak bu izlerin benden başka kimse için bir değeri olmayacağından ölürken mezara götürmeyi düşünüyorum:eek: :D

,
    Ustam, bisikletten inmiş binmişsin lafı çok hoşuma gitti.. Belki düşmesem de inecektim:rolleyes: :)

Kevserakıllı kardeşim, pedal çeviren ayaklarıma birşey olmadığı sürece o tekerler son nefesimize dek döner inşallah..;)
    Sevgi ve selamlar. Sercan dan selamlarını hep alıyoruz.. Selam gönderenlerin çok olsun

KevSerSeri ve Hakan Kayisligil bunu beğendi.
    Mesut Girgiç

Mesut Girgiç Yeni Üye

Dede, köpekler sadece görevini yapıyordu. Asıl hata bendeydi.. Yani -ön frenimde- demek istedim. :)
    Köpeklere saygım sonsuz.. Bak düştükten sonra gelip ısırdılar mı? Hayır...
    Yani asfalt bizim ısırmamızdan daha beter yaptı deyip geri dönüp gittiler.. Bence onlar çok insancıl köpeklerdi.. :D Asıl vahşi olan asfalt idi.. ;)

4. candede

candede Bisikletkolik

Seviye:
    Mesut hocam geçmiş olsun.Umarım bizleri bu güzel ve verimli paylaşımlarınızdan alı koymazsınız.

Bu arada güzel şehrinizi bir kez de pedallamak için ziyarette bulunmak düşündeyim.Umarım siz güzel insanlarla özellikle Obruk ovasını keşfetme zevkine erişebilirim.

'''Sihirli kelime:Sevmek sevmek sevmek ve yine sevmek.'''

5. sgtalper

sgtalper Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    mesut abi ispiyonladın yine birde mahcup ettin gecmiş olsun

6. H.Can DEMİREL

H.Can DEMİREL Bisikletkolik

Seviye:
    Mesut bey merhabalar.

Öncelikle geçmiş olsun umarım en kısa sürede eski sağlığınıza ve bisikletinize kavuşursunuz.Resim ve şiirsel anlatımınız için teşekkür ederim...

Mesut Girgiç

Mesut Girgiç Yeni Üye

Bayramın 4. günü Ankaradan arkadaşlar da gelecekler. O güne denk getirebilirseniz hep beraber gezebiliriz inşallah. :)
    Sihirli kelimene de gerçekten inanıyoruz.;)

Mahçup olmayı boşver. Sen netiden haber ver:D

İyi dilekleriniz için çok çok teşekkürler..

8. ALAETTİN DEMİRKESEN

ALAETTİN DEMİRKESEN Kıdemli Üye

Seviye:
    Mesut Hocam,
    Asfalt konusunda çok haklısın onun gittiği her yol tabiilikten uzaklaşıyor buna biz insanların çabaları da katkı sağlıyor. Bizleri izleyen herkese selam. Acil şifalar dilerim.
    Dede

Mesut Girgiç bunu beğendi.
  9. Ender Alıcıoğlu

Ender Alıcıoğlu Onursal Üye

Seviye:
    Mesut Kardeşim merhaba

İlk önce, geçte kalmış olsam sana geçmiş olsun dileklerimi söyleyeyim. O düşme acısını iyi biliyorum. En kötüsüde bilek ve dirsekte olan. Dirsekteki sanki daha çabuk geçiyor, ama bilekteki çok zor geçiyor. Benim bileğimdeki senin Antalya'dan geçişin sırasında olmuştu. Halen tam olarak iyileşemedi. Tabi bu iyileşmemenin sebebide , bisiklete binmekten vazgeçmeyişimiz oluyor. sarsıntı, hoplamalar ve zıplamalar, tam iyileşmekte olan kıkırdak dokularını yeniden bozulmasına sebep oluyor.

İstanbul seyahatimiz sebebiyle, senin yaptığın güzel gezini ve sonundaki kötü düşüşünü ancak bugün öğrendim. Onuda eşim söyledi. Yoksa insan netten kopunca, aradaki boşluğu yakalayamıyor. Eşim söyleyince hemen sana bu geçmiş olsun yazımı yazdım.

Tekrar, iyileşip, güzel gezilerine dönmen , ümidi ile
    Selamlar ve sevgiler gönderirim.
    Hoşçakal.

10. Ertan ABA

Ertan ABA Onursal Üye

Bisiklet:
    Lapierre
    Seviye:
    :(

geziniz güzel renkli gemiş.elinize ve ayağınıza sağlık.böyle talihsiz kazalarda da olmasa daha da iyi olucak .yine hafif atlatmışsınız.

tekrar geçmiş olsun.

İlginizi Çekebilir

IMG-20160608-WA0003.jpg
Arkadaşlar hepinize merhaba. Temmuz ayı içinde Trabzon-Samsun istikametinde bir tur planım var. Plan hergün farklı bir fikirle değişebiliyor. Asıl niyetim bir performans turu olması yönünde fakat...
upload_2015-9-22_17-4-3.png
Fast After 50'de Joe Friel kiraz suyunun iyi bir uyku için faydalı olduğunu, çünkü kiraz suyunun uyku sırasında melatonin üretimini arttırdığını yazıyor. Tabii iyi uyku da şiddet antrenmanları...
upload_2017-1-31_11-39-59.png
Her bisikletçinin güçlü ve zayıf yanları var. Kesin olan şu ki, her yönden güçlü bir bisikletçi olamazsınız. Popüler bir örneği vereyim: Hem iyi bir sprinter hem de iyi bir TT yarışçısı...