Yurtdışı Ayakkabı Kalıpları??

doğan_69

Daimi Üye
Tepki
326
merhabalar..arkadaşlar ikilemde kaldım şuanda..normalde giydiğim ayakkabılar 45 numara.. kullandığım yol bisikleti ayakkabım 47 numara DMT marka..chainreactiondan sipariş vermek istiyorum diadora veya gaerne marka..siparişi 47 numaramı vermeliyim 46 mı? aayak içi ölçü cm olarak yazmıyor..bu konuda tecrübesi olan var mıdır ??

Scudo

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.389
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Bisiklet ayakkabilari normal de 1 beden büyük alinir. Böyle giyim olsun ayakkabi olsun sele olsun ölcerek ve deneyerek almayi tercih ediyorum.

• Beğen
Tepkiler: doğan_69

doğan_69

Daimi Üye
Tepki
326
türkiyede benzeri,kullanılan malzemede denk ürünler çok pahalı..mecburen yurtdışından almak durumundayım..bundada formadaki gibi risk alcam galiba murat abi :confused:

Fatih Çetin

Forum Bağımlısı
Tepki
681
Bisiklet
Focus
@dogan_69

44 numara spor ayakkabı giyiyorum ve bağcıklarını sıkmazsam hafif boşluk kalıyordu. Burun kısmında da çok az bir boşluk oluyor. (43 numara küçük. TR'de de buçuk numaralıa ayakkabı bulmak mesele)

merlincycles'tan 44 numara shimano m064 ayakkabı aldım ve tam geldi.

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.389
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Ozaman 1 beden büyük almani tavsiye ederim, ama yine de dedigin gibi riskli. Aradaki fark nekadar yada söyle sorayim, hangi ayakkabiyi almak istiyorsun. Belki sana yardimci olabilirim dogan.