Yurtdışı Aksiyon Kamera Alan var mı?

Oğuzhan Yazman

Daimi Üye
Tepki
177
İsim
Oğuzhan YAZMAN
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Herkese iyi günler iyi akşamlar :D

Wish.com inceledim bugün.Wish aliexprese göre daha zarif tasarım ve daha sunumu düzgün bir site geldi :D.

Aliexpresten inceledigim kadarıyla 50 60 dolar arası sj4000 kameralar var ama yorumlarda gümrük ücreti 50tl ödediklerini yazan Türk kullancıları gördüm.

wish'te ise 100tlye alan 3kullanıcı gördüm aliexpresi cok sık kullanıyorum ondan yana sıkıntı yok.Wishten ürün cekicem wishten aksiyon kamera almış ya da aliexpresten kamera önerisini verebilcek varmı? Link atarsanız çok sevinirim

Teşekkür ederim yardım eden herkese.

Scudo
Tepki
31
Bisiklet
Salcano
Merhaba ben linkteki (link) üründen aldım
Yazdığınız gibi gümrük ücreti ödemedim PTT kargonun görevlisi imza karşılığı ürünü teslim etti. Ürün gayet güzel paketlenmiş kullanma klavuzu ile eksiksik aksesuvar ile gönderdi.Ürün genel olarak güzel yada fiyatına göre iyi.Türkçe menüsü var. Seri çekim zamanlayıcı çekim gibi özellikleri var
Yalnız video çektiğimde çektiğim videoyu pc de izlerken inceden gıcık bir tiz ses var onun ne olduğunu çözemedim.O da olmasa fiyatına göre gayet güzel bir ürün

Oğuzhan Yazman

Daimi Üye
Tepki
177
İsim
Oğuzhan YAZMAN
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
(link) bende bunu buldum 3-4tane türk yorum var sizin attıgınız linkide göz önünde bulundurcagım teşekkür ederim

Neil deGrasse Tyson

Daimi Üye
Tepki
383
İsim
Mehmet Ç.
Bisiklet
Canyon
arkadaşlar attığınız linklerdeki ürünler sahte olabilir dikkat edin, geçenlerde orijinal sj4000 modellerinde ön kısımında da sj4000 yazdığını okumuştum, bunların hiçbirinde yok.Öneri olarakta wifi olan modeli almanız daha yararlı olur, telefondan kontrol edilebildiği için her işlem yapacağınız zaman kamerayı tak çıkart yapmazsınız