Yurt İçinde Solar Storm X3 satılan bir yer?

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında veyselozcelikk tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. veyselozcelikk

veyselozcelikk Gezgin

Adı:
    Veysel
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Merhabalar,

Kargo süresini beklemek istemediğimden dolayı yurt içinde Storm X3 bulabileceğim bir yer var mıdır? Işığı bu hafta içinde almak istiyorum.

Ayrıca, Storm modelleri arasında hangisini tavsiye edersiniz? X2-X3 veya 6000, 12000 gibi opsiyonlar mevcut. Kullanan ya da konu hakkında bilgi sahibi olan arkadaşların desteğini rica ederim.

Hepinize sağlıklı pedallamalar

veyselozcelikk

veyselozcelikk Gezgin

Adı:
    Veysel
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Arayışım günceldr =)

3. Expireme

Expireme Pisikletçi

Adı:
    Atakan
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    @Veysel Clouser üstat solarStorm x3 usb ile xiamoi 10000 aldım pil yarın gelecek ışıkda 1 hafta içinde gelcek. yurtdışından zaten 90 tl gibi bir fiyata getirebiliyosun ikisini helede dolar düşmüşken kaçırma nolcak bekle 20 gün

İlginizi Çekebilir

koçhi.jpg
Arkadaşlar bildiğiniz üzere bu yaz bisikletle en uzum sürüşüm olan bir seferde 215km sürüşümü sizle paylaşmışdım; Günü birlik ( Nevşehir - Ankara yolu) 8.saat 30dk sürüş 215km.. Yalnız şöyle bir...
upload_2017-2-15_10-48-23.png
Andrew Coggan CTL'in ne anlama geldiğini bir paragrafla açıklamış. Güzel de açıklamış: "CTL sadece ürettiğiniz gücü arttırmakla kalmaz, aynı zamanda "antrenman yaptıkça daha fazla antrenman...
upload_2017-5-5_23-19-21.png
Amerikalı Amber Neben kadınlarda TT kraliçesi. 15 yıllık geçmişinde 2 Olimpiyat, 2 Dünya, 2 Ulusal ve 2 Pan American şampiyonluğu bulunuyor. Amber hakkında daha fazla bilgiyi kendi sitesinden...