Yunanistan turu (ağustos 2018)

mahden

Forum Demirbaşı
Tepki
842
Bisiklet
Sedona
Merhaba arkadaşlar,
Bu yaz kısmetse 2. enternasyonel turumuzu gerçekleştireceğiz. Başlangıç otobüs ile Selanik, bitiş Pire limanı olacak, oradan midilli'ye oradan da Ayvalık'a geçip bitireceğiz.

Varsa önerileriniz bu başlık altında rica edeyim, turun detaylarını ve günlüğünü bu başlığa yazacağım..

*başlangıcı ve bitişi belli olup rotasını çizeceğiz 650-800 km arası olacak, bakalım kısmetimizden ne çıkacak:)

Scudo

Abdülkadir Ergin

Forum Bağımlısı
Tepki
7.152
İsim
Abdülkadir Ergin
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Çok güzel :) Turu kaç gün planlıyorsunuz? Yaklaşık maliyeti belli mi?

mahden

Forum Demirbaşı
Tepki
842
Bisiklet
Sedona
@Abdülkadir Ergin 10 gün 2500 TL civarı bir rakam (yol dahil), tur sonrasında daha sonra bu rotayı yapmayı düşünler için € cinsinden rakamları paylaşacağım, rehber olmuş olur.

• Beğen
Tepkiler: Abdülkadir Ergin

five

Part time turcu
Tepki
3.958
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Meteora, Meteora, Meteora :)

Şimdiden kazasız ve keyifli turlar.

Belki biz de Romanya seferinde oluruz o vakitler...

five

• Beğen
Tepkiler: mahden

mahden

Forum Demirbaşı
Tepki
842
Bisiklet
Sedona
teşekkür ederim @five sizin öyküler olmasa ben gaza gelmezdim, gaza gelmesem bu işin keyfini hiç almazdım:) bir gün bir turumuz eşleşir belki:) sizin de tekerinize taş değmeden kazasız belasız tamamlarsınız umarım.

@five meteora listemde 1000 metrelik çıkışa ekibi ikna edemezsem sapıp sonra tekrar ekibe katılmayı düşünüyorum:)

• Beğen
Tepkiler: five

five

Part time turcu
Tepki
3.958
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@mahden çok teşekkür ederim. Çıkışı gözünüzde büyütmeyin. Larissa'dan 80 Km. yol yapıp, sonunda 7 km.lik çıkışla varmıştık. Çıkış yorucu ydu ama imkansız değildi. Biz manastıra girmek için eşofman giyerken şortların üzerine kapısı kapandı gittiğimiz manastırın. :) Epeyce dolaşıp Kalambaka'da gecelemiş ertesi gün turla gezmiştik yarım günde. Sonra da ver elini Karditsa. :)

Bazen insanları biraz zorlamak sonundaki güzellikleri beraber görmek adına güzel olabilir. Olmazsa da tek başına da olsa kesinlikle öneririm. :)

Selamlar

five

• Beğen
Tepkiler: mahden

mahden

Forum Demirbaşı
Tepki
842
Bisiklet
Sedona
@Wasabie euro evet ağlatıyor ama düşüşünü beklemeye kalksak böyle bir ekonomik çöküşten sonra torunlar bizi römorkta taşır. 0,25 - 0,50 kuruş 1 lira gibi acayip artışlar görmediğimiz sürece çok etkilemeyecek duruyor, mevcut kuru kabul ettik ondan kaçarı yok, yıl içinde daha çok tasarruf yapacağız ama en azından orayı da görmüş olacağız.

• Beğen
Tepkiler: Wasabie