Yunanistan, Italya, Hirvatistan, Bosna Bisiklet Turu

cem_terzi

Üye
Tepki
7
GECEN SONBAHARDA YAPMIS OLDUGUM
YUNANISTAN, ITALYA, HIRVATISTAN, BOSNA BISIKLET TURU ILE
ILGILI SLIDE GOSTERISI ASAGIDAKI SITELERDEDIR.

CEM TERZI

(link)
KALYMNOS

(link)
LEROS

(link)
CRETE

(link)
RHODOS

(link)
MOSTAR_NEUM_DUBROVNIK

(link)
KORKULA

(link)
SPLIT_TO_MAKASKAR

(link)
SAROJOVA

(link)
SAROJOVA_TO_MOSTAR

(link)
MOSTAR

Scudo

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134
sanırım internet bağlantımda sıkıntı var.
yarın tekrar deneyeceğim.

eminim çok keyifli bir tur olmuştur.

mkurt

Üye
Tepki
61
Bisiklet
Scott
Çok güzel, etkileyici. Paylaştığınız için teşekkürler.

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
Sevgili Cem abi,

resimlere bakarken inanılmaz Keyif aldımmm...sanki kendimi bambaşka,oralarda 1 yerlerde gibi hissettim;) bu güzell Gezilerinin devamını diler:p bizlerle paylaştığın için çoook teşekkür ederim...sevgiler

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "

A.Bülent Yamaner

Forum Bağımlısı
Tepki
309
Bisiklet
Scott
Cem bey
Gezi ve fotoğraflarınız için çok teşekkürler. Gerçekten cesaretinizden dolayıda sizi kutlamak isterim. yurt dışında böyle bilgi beceri tecrübe ve cesaret isteyen bir geziyi fotğraflarından imrenerek izledim. Bu tür gezileri düşünen ve planlayan diğer bisiklet severlere yardımcı olmak açısından gezinizle ilgili ilginç olan veya bilinmesi gereken noktaları ayrıca varsa karşılaştığınız zorlukları da gezi notlarınızla birlikte yayınlarsanız çok sevineceğim.
A.Bülent Yamaner

cem_terzi

Üye
Tepki
7
Yunan adalarinin her birinin degisik ozelligi var. Leros kucuk ve guzel bir ada. Kalymnos ta kaya tirmanis duvari var bu yonden enteresan, tabi bu sporu yapiyorsaniz.Rodos ta kale ici cehirde osmanli tarihi enteresan. Lindos adanin guney bati tarafinda kaliyor . Adanin bisiklet icin en guzel yeri kuzey kesimi. Burasi daha daglik bir bolge. Yunan adalarinda sonbaharda pansiyon ucretleri15 euro civari. Kos adasinin sahilleri iyi . Girit bisiklet icin en iyi ada sayilabilir benim icin adanin daglik olmasindan dolayi. Guney sahilleri daha daglik ve cok kalabalik degil. Samara kanyonu 1-2 gunluk treking icin ideal bir yer.

Hirvatista da adalar bisiklet icin cok elverisli. trafik yok gibi daga cok guzel, yunanistandan farki ormanlik olmasi.Adalar arasinda duzenli vapur seferleri var. Sahil yolu cok dar ve trafik acisindan tehlikeli. Bosna , Mostar ve Saraybosna gorulmeye deger. Koyler bir doga hariyasi.

Selamlar

Hakan Kayisligil

Aktif Üye
Tepki
183
Selam,

Cem bey, turunuza imrendim doğrusu ,tek kelime ile muhteşem .
Turunuzun Yunan adaları kısmı ile ilgili ortalama bir bütçe verebilirmisiniz.
Tekrar teşekurler.

Hakan KAYIŞLIGİL