Yükselişe devam...

Murat İçlek

Forum Bağımlısı
Tepki
1.057
Değişimine devam ettiğim bisikletimden kareleri sizlerlede paylaşmak istedim. Şimdi maşa ve jant seti kaldı degısıcek olan onlarıda en kısa zamanda paylasıcagım sızlerle . iyi forumlar saglıcakla
(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Yeni pedalları ile ..

(link)

Scudo

Göker Gülay

Daimi Üye
Tepki
83
Bisikletiniz çok güzel. Kazasız sürüşler dilerim. Ancak neden zincir için kadro koruyucu kullanmıyorsunuz sorabilir miyim?

• Beğen
Tepkiler: Murat İçlek

Şafak Atilla Akpınar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.587
Bisiklet
Trek
Bianchi için güzel para harcamışsın...Ama sormak isterim bir destek çıkan varmı yoksa ferdi olarak mı parçaları alıyorsun.bu malzemeleri aldığına göre 2 sonuç çıkacaktı ortaya ama ben şöyle inanmak istiyorum :) Malzemelerin hakkını veriyorsun demek ki ;)

• Beğen

Murat İçlek

Forum Bağımlısı
Tepki
1.057
@Göker Gülay

zıncır koruyucu kullanıyorum lakin takmayı unutmusum . sağolun guzel dıleklerınız ıcın .

@Şafak Atilla Akpınar

Malzemelerın hakkını henuz veremıyorum ole cok aman aman antreman yapan bırısı degılım evde bıraz traıner calısıyorum . sımdılık sadece bısıkletı dızmekle mesgulum cunku kısa sure sonra askere gıdıcegım . bisikletın hakkınıda askerden geldıkten vericeğim inş. Destek konusunda sadece aile desteği ole sponsor felan yok malesef , kadroyuda askerden geldıkden snra scott rc1 ıle degısecegım kısmetse

müjdat dede

Forum Bağımlısı
Tepki
422
Bisiklet
Giant
Murat herşey güzel fakat sana Carbon kadro ve Fox maşa artık şart
güzel gözüküyor bol pedallı günler dilerim
bu arada Aklıma gerlmişken Crank Brothers Egg pedallarlar nerede hani resimde yoklar :cool: :10:

• Beğen

Murat İçlek

Forum Bağımlısı
Tepki
1.057
@müjdat dede

Mujdat abi alamıyoruz kı senın gıbı gıant :D maşa sid world cup alırız jant setı standart zaten :) pedalları en son resımde koydum ıc tel rengı altın rengı olsaydı daha guzel olucaktı ;)

• Beğen
Tepkiler: Ozzgurr

Cihan A.

Forum Bağımlısı
Tepki
888
Bisiklet
Kron
Bisiklet atık son noktalara gelmiş...Bianchi için güzel donanımlar...Kazasız sürüşler...

Tepki
19
orjinalinden bayaa değişik güzel olmuş ama değişeceklerin içine kadro da girmeli bence:)

Murat İçlek

Forum Bağımlısı
Tepki
1.057
@Enes Çakır

Kadroyu en sona saklıyorum uzerınde Slr jant seti sid world cup maşa ile resımını cekmeden degıstırmıycegım kadroyu :)

Ozzgurr

Forum Bağımlısı
Tepki
1.667
Guzel bisiklet olmus. :in:

Duz gidon hic dusundunuzmu bilmiyorum, ben duz gidonlu bisikletlerin oldukca spor gorunumlu oldugunu dusunuyorum.

• Beğen

Murat İçlek

Forum Bağımlısı
Tepki
1.057
ilk zaman bende düz kullanıyordum sonra bı hevesle gectım ama sımdı tekrar duz gıdona gecmeyı dusunuyorum . sizde dusunduklerınızde haklısınız daha bı asi hava katıyor bısıklete duz gıdon ,bu gidon daha cok bole tur bısıkletı havası katıyor

• Beğen
Tepkiler: Ozzgurr