Yozgat

Tepki
151
İsim
Adem Yeşilyurt
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Abi sosyal medya hesaplarımızda yediklerimizin fotoğraflarını görebilirsin 🤣 Gelip bir turumuza katılırsan biz de memnun oluruz, siz de :harika:

• Beğen
Tepkiler: necmeddin
Scudo

necmeddin

Acemi Balıkçı
Tepki
12.802
İsim
necmeddin
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
İnşallah arabaya taşıyıcı aparat almak farz oldu gayrı, hanım yozgatlı olunca zaten her yıl geliyorum, güzel olur, sizde Samsun tarafına tur falan düzenleyecek olursanız mutlaka haber edin , yedi kuğular göletinde bir mangal yakarım misafirlerime , güzel birde semaver çayı inşallah , harika bir tanışma olur bizim içinde :harika:

necmeddin

Acemi Balıkçı
Tepki
12.802
İsim
necmeddin
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Ya turlara çok fazla uyum sağlayamıyorum işin doğrusu , dağ bisikletiyle zor oluyor :koptum: , ama deneriz o sözü veririm

necmeddin

Acemi Balıkçı
Tepki
12.802
İsim
necmeddin
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Bak şimdi oldu işte , hazır sayılırım performans sorunum fazla yok , bu kış boynum tutuldu yinede oğlanla hafta da 10 saatin altına düşmedik :harika:

• Beğen
Tepkiler: Adem Yeşilyurt
Tepki
151
İsim
Adem Yeşilyurt
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Bak şimdi oldu işte , hazır sayılırım performans sorunum fazla yok , bu kış boynum tutuldu yinede oğlanla hafta da 10 saatin altına düşmedik :harika:
@necmeddin Abi biz daha sezonu açmadık, performans sorunu bizde olur sende değil. Size maşallah, biz haftada 10 saati ancak yazın tutturabiliyoruz 😅

• Beğen
Tepkiler: necmeddin

necmeddin

Acemi Balıkçı
Tepki
12.802
İsim
necmeddin
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Adem Yeşilyurt kardeşim mesajını yalnızca beğene bildim öğle vaktiydi yazamadım kusura kalma , gönderin geldiği esnada çocuk okuldan gelmişti, söylemesi ayıptır oğlanla arazide 10-15 km kadar attık 😃 , bu anda resimde mavili olan sensin galiba beni kopyalamış sın, yada ben kopyaladım seni ; bugün aynı kıyafetler bende de vardı , farkındalık adına kutlamanızı da tebrik ediyorum:harika:

Tepki
151
İsim
Adem Yeşilyurt
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@necmeddin abi teşekkür ederim güzel yorumların için. Yozgat'ta çiğdem gezmesi de yapmış oldum bu turda. Pilavını yapamadık ama olsun 😅
Bu arada kıyafet konusunda pişti olmadık, ben en soldakiyim :)

Son düzenleme:

necmeddin

Acemi Balıkçı
Tepki
12.802
İsim
necmeddin
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Adem Yeşilyurt dün dağ eteklerine baktım çiğdem için denk gelmedi, valla şöyle tereyağlı Çiğdemli bir bulgur pilavı fena olmaz :harika:

• Beğen
Tepkiler: Adem Yeşilyurt

Kubilik

Üye
Tepki
2
İsim
Kubilay ATAMTÜRK
Başlangıç
1982—83
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Merhaba ben Yozgatta Almanca Öğretmenliği yapıyorum buraya atanır atanmaz Yozgat'ın Bisiklet Dünyasından 1000 lira civarında olan 26 jant bianchi marka siyah şehir bisikleti aldım ve zaman içinde üzerinde ışıklandırmasını ekledim ve mamut marka kapalı römork aldım onuda ışıklandırdım. Belki beni Lise Caddesinde görmüşsnüzdür. Biraz para biriktirip elektrikli motor da ekleyeceğim. Şehrin merkezini bisikletle turlamak benim için yaşam biçimi oldu. Ben buradayım arkadaşlar derslerden dolayı akşamları dışarı çıkabiliyorum. Tüm Yozgatlı ve Yozgatta bulunan bisiklet severlere saygılarBisikletim & Römorkum.jpeg

Dosyalar

Son düzenleme:

Ali Kılıç 35.5

Çılgın Fixieci (fren yok, vites yok, kural yok)
Tepki
3.916
İsim
Ali Kılıç
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Fixed Gear

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Merhaba gardaşlarım , Bilal Şahin Yukarısında oturuyorum ve bisiklet almayı düşünüyorum , eğer yol bisikleti alırsam şehir içinde sorun çıkarır mı ? Okula falan giderken çantayla gitsem zarar verir mi ? Yardımcı olursanız sevinirim yol ve şehir bisikleti arasında kaldım