Youtube ve benzeri sitelerden video indirmek için program.

Blasto

Üye
Tepki
33
Bir süre önce bulduğum bu programı sizlerle paylaşmak istiyorum.
Real Player programının eklentisi sayesinde cok rahat bir şekilde firefox veya internet explorera yüklenen eklenti sayesinde youtube, pinkbike gibi sitelerden video indirebiliceksiniz...

(link)

Öncelikle linkteki programı bilgisayarınıza kurun.

(link)

Accept e tıkladıktan sonra sadece "enable browser download button"a tik atmanız yeterli olacaktır.
(link)

Scudo

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
jdownloader programında da aynı şekilde hem video download edebilir hemde rapidshare dosyalarını tek tek uğraşmadan beklemeden indirebilirsiniz..

• Beğen
Tepkiler: S26 ve Blasto

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
IDM en sorunsuz çalışanı bence.
Tabi güncelleme ayarlarını kapatmanız ve güncelleme istediği zaman evet dememeniz gerekiyor. Yoksa kopya olduğu ortaya çıkıyor ve sürüm çalışmamaya başlıyor.

sadana

Forum Bağımlısı
Tepki
2.319
@burock2318

Bende , ıdm'nin ful sürümü+Crakli dosyası bene mevcut.İsteyen olursa msn den gönderebilirim.;) En iyi indirme programı diye düşünüyorum.:in:

• Beğen
Tepkiler: Ahmet Türkölmez
Tepki
23
torrent programı olan bitcomet'ı indir eğer mozilla kullanıyorsan videonun üzerine değil sayfanın link olmayan bir yerinde sağ tık yaptığında bitcomet'ın oluşturduğu bir satır çıkıyor orada sayfada bulunan videoyu indirebiliyorsun SİTE SINIRLAMASI OLMADAN :)

Uğur Recep AKGÜL

Forum Bağımlısı
Tepki
568
(link)
IDM yada diğer tüm full ve güncel programlar videolar oyunlar için kullanabilirsiniz.

Reklam gibi olsada hiçbir bagım yok kendim kullanıyorum memnunum. Tavsiye ederim.