Youtube kanalı

endurocu17

Aktif Üye
Tepki
91
Bisiklet
Kron
Öncelikle Merhabalar biliyorum bunun yeri burası değil ama başka yer bulamadım bir kanal açtım ve şimdilik 2 video var ama her gün koymaya çalışıcam sizce neler yapmalıyım veya neler yapmamalıyım birde reklam ayarlarını yaptım etkinleştirme falan ama videolarda reklam çıkmıyor sizce neden ? kanaldaki videoları izleyip abone olursanız sevinirim ve kanalı nasıl yayabilirim yardımcı olursanız sevinirim - Ayrıca bol pedallar-
(link)
(link)
(link)

Scudo

endurocu17

Aktif Üye
Tepki
91
Bisiklet
Kron
@BF Okuru
Çok sağol hiç farketmedim ama sadece videonun son hali var hep renderledikten sonra hep programla boyut küçültüyorum çözümü varmı

oalmali

Üye
Tepki
184
İsim
Osman
Başlangıç
2001—02
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Şehir - Tur
anladığım kadarıyla youtube iş ortağı ile para kazanmak niyetindesin. Allah kolaylık versin işin zor sayılır! Güzel kardeşim, bu işte ilk yapılması gereken özgün fikir, özgün kanal.. Açtığın şekilde ve daha kaliteli daha tecrübeli Teknoloji kanalları o kadar çok ki seninkine sıra gelipte sana birilerinin bu kanaldan para kazandıracağını hiç sanmıyorum. Gençsin bu konuda daha özgün fikirlerin olmalı, yaklaşık 3 yıl önce böyle bir işe kendim giriştim çok özgün olmasada Crash konulu bir kanal açtım daha sonra neredeyse bütün yabancı video sitelerinde dünya genelinde güncel kaza videoları topladım ve bunları gün gün kanalımdan yayınladım yaklaşık 2 ay sonra 10$ gibi küçük bir miktar ancak birikmişti daha sonra bu işe vaktim olmadığı için bıraktım. Eğer benim vaktim var ve bu işten köşeyi dönmeye kararlıyım diyorsan aman dikkat özgün olmadan hem vaktin hem hayallerin heba olur. Diyeceğim o ki; bütün teknik olayları kenara bırak ve önce kanalın özgün fikrini, ismini, simgesini düşün gerisi kolay...

ProfessionaL

Forum Bağımlısı
Tepki
700
İsim
Hasan Kılınç
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Senin düşündüğünü ben yaptım :) iki yıla yakın olmak üzere hatta içinde 15o TL kadar bir miktar birikti. Ancak almak istediğin zaman evinin adresi, konumun vs bildirmen gerekiyor (TR yazarsan zaten anlaşmalardan dolayı gelmiyor diye okudum) daha sonra sana posta gelecek o postada yazacak kodu sisteme gireceksin ki para hesabına yatsın. Şunu da unutma kodu üc defa isteme hakkın ben iki defa istedim iki ay aralıklarla posta vs gelen giden bir şey bir yıldır yok. Para da içinde öylece birikiyor (Ayrıca çekebilmen için alt limit 200 TL birikmesi lazım)

Şimdiden kolay gelsin.

Edit: Hesabımda bir tane video 398bin kez izlenmiş. Mutlu oldum :D

endurocu17

Aktif Üye
Tepki
91
Bisiklet
Kron
ben sayfa açtım ilk sonra kanal açtım kanala girdiğimde video yok görünüyor ama var aslında acaba 2 tanemi kanal varda reklamları videosuz kanaldan etkinleştirdim telefondan da girdiğimde kullanıcı adı şifre falan youtube ye aynısından 2 tane çıkıyor birini seçiyorum nasıl anlarız iki kanal oldup olmadığını