Yorumlarınızı bekliyorum

Nizami

Üye
Tepki
18
Bisiklet
b'Twin
Öncelikle hepinize merhaba bu konuyu nerede açıyım diye uzun bir süre düşündüm burada açmaya karar verdim.Ben yaklaşık 7-8 aydır dağ bisikletine merak saldım.Benim için daha çok gezmeden ibaret Downhill etkilemişti belli bir süre önce Btwin Rock Rider 500 S Aldım.Ve yavaş yavaş kendime bir downhill parkuru oluşturdum yaklaşık 1 kilometre kadar Ve bu Downhill de kendimi gün geçtikçe geliştiriyorum.Ve hedefim ise ilerki senelerde Ucı World Cup Yarışlarına katılmak ve kendime bir kariyer yapmak bazı endişelerim var.Profesyonel downhillcilere göre biraz daha geç başladım sizden yorumlarınızı bekliyorum.Sizce bu işte başarılı olabilirmiyim ?
:(

Scudo

bülent samsunlu

Forum Demirbaşı
Tepki
681
İsim
Bülent SAMSUNLU
Başlangıç
1993—94
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
başarı çalışma programına bağlı,ancak iyi bir downhill bisikletçiden yardım almalısın...

• Beğen
Tepkiler: Nizami

Nizami

Üye
Tepki
18
Bisiklet
b'Twin
Abi tandığım ve yakınlarda downhill ci biri yok.Artık forumdan bulucaz.

Dirt Jump bisiklet alacağım bütçe aralığı 1500 sokak hareketlerinde kullanmayacağım büyük rampalarda kullanacağım.2. el de olur.Önerilerinizi beklerim abilerimde ve kardeşlerimden :D

Herkese iyi forumlar :)
Canyon dan downhill bisiklet alıcam ama bazı sorularım var ?

Downhill olarak ya Torque DHX Rockzone alıcam yada Torque Dhx Whipzone ama 1500 Euroyu geçtiği için kendim gidip almayı yada başka birine getirtmeyi düşünüyorum.Yaklaşık 3 yada 2 ay sonra alıcam Yaşım 18 i geçmediği için bir sorun olurmu ayrıca sitede Bölge olarak Türkiyeyi seçtiğimizde daha düşük fiyat ve Dolar olarak ödeme seçeneği sunuluyor ama Almanyayı seçtiğimizde ise Euro ya dönüyor ve daha pahalı oluyor buyrun linkten bakın
Türkiye: (link)

Almanya:(link)

Almanyadan alıcağım için daha pahalımı alıcağım şimdi bir ilgilenirseniz sevinirim.

einstein05

Üye
Tepki
26
İsim
Ahmet yusuf
Bisiklet
Salcano
Aradaki fiyat farkı almanyanın yapmış olduğu vergiden dolayı olabilir.

(link)

Bu konuya bakmanı tavsiye ederim

• Beğen
Tepkiler: Nizami

Nizami

Üye
Tepki
18
Bisiklet
b'Twin
@einstein05 İlgilendiğiniz için teşekkürler bu konuya daha önce bakmıştım ayrıca bu konuda 1500 euroyu geçmediği için sipariş etmiş ama ben geçtiği için kendim gidip alıcağım

• Beğen
Tepkiler: einstein05

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
yurtdışı seçtiğinizde canyon otomatik olarak yurtiçi tüketim vergsini düşerek fiyat veriyor. sebebi bu.