yolda kaldım karar verdim.iç lastik tavsiyesi .

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
bugün akşam üzeri küçük bir tur atayım dedim ve eve dönüş yolunda 3 km kala tekerim patladı ,daha öncede eve 15 km kala patlamıştı ve yolda kalmak kötü oluyor ve tekerin sürekli patlaması canımı sıkıyor .iç lastiklerde 4 er yama var :D.bende slime + iç lastik alacağım .2.10 ucuz iç lastik tavsiyeleriniz nelerdir?

Scudo

esaderen

Üye
Tepki
5
Bisiklet
Giant
benimde lasti sorunum oluyor patladıkça yolda kalmak filan :D lastik sıvısı düsünüyorum

Tunakan Önen

Forum Bağımlısı
Tepki
273
Bisiklet
Salcano
aynen hangi bisiklet satıcısında gördüğümü hatırlamıyorum slime lastik dolgusu 20-30 tl gibi bir fiyatı vardı her seferinde yamayla veya lastik değiştirmeyle uğraşacağımıza 1 kez hallederiz lastik yarılana kadar gideriz :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@esaderen
çok kötü oluyor ya ,panik atak geçiriyorum evden uzaktaysam :D
hiçbir bisikletlide durup yardımcı olmuyor

mahden

Forum Demirbaşı
Tepki
842
Bisiklet
Sedona
lastik içi sıvıları ile ilgili forumdaki konuları okumanızı tavsiye ederim, almaya yönelik kararınız değişebilir.

Murat Yavuz

Daimi Üye
Tepki
92
Bisiklet
Colnago
Yapılma aşamasında titizlikle davranılırsa kullanımı çok keyifli, belki 5 yüz kilometredir ön arka olarak test ediyorum eksi bir yanını görmedim. İç lastikli olanını yaptım, memnunum. Tavsiye ederim.

(link)

mahden

Forum Demirbaşı
Tepki
842
Bisiklet
Sedona
hocam onunla ilgili de olumsuz yorumlar vardı; iyice kuruduktan sonra iç lastiğin yarılmasına sebep olmak gibi..

Murat Yavuz

Daimi Üye
Tepki
92
Bisiklet
Colnago
@mahden

Bir aydan fazla oldu, kullanıyorum ama. Olumsuz bişeyle karşılaşırsam paylaşırım muhakkak.

Tahir Keskin

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
İsim
Tahir Keskin
Bisiklet
Kron
@mahden

Ben araştırma yaptım ama böyle bir eleştiri ilk defa duyuyorum, en çok eleştirilen konu belli bir süre yeniden uygulanması gerektiği bildiğim kadarıyla.

Ben henüz almadım slime. Ona para verip diken üstüne durmaktansa Schwalbe kavlerli lastik almayı tercih ederim.

muratcolakoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
712
Bisiklet
Colnago
Patlamaya dayanıklı lastik alın boşuna masraf etmekten ve vaktinizi kaybetmekten kurtulun.

enes savaş

Forum Bağımlısı
Tepki
300
Bisiklet
Salcano
Bence şu sıvılara para gereksiz yere parayı çarçur ediyorsunuz. :rolleyes:

Çünkü 20-30 TL ona verene kadar 2-3 tane yedek iç lastik alın yanınızda bulunsun ya da tam bir harcama yapın ve patlak kalkanı olan bir dış lastik alın...

Türka¥

Forum Bağımlısı
Tepki
2.271
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Ghost
tabanı kuvvetlendirilmiş dış lastik aldığım günden beri lastiklerim hiç patlamadı.. bu yöntemi tavsiye ederim

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@enes savaş
sıvı 18 tl bence denemeye değer :) sipariş verdim bakalım kullanayım nasıl olduğunu yazarım tabi 0 iç lastikte almam gerekecek

esaderen

Üye
Tepki
5
Bisiklet
Giant
bende almayı düşünüyorum :) yorumlarını bekliyoruz

Tepki
9
Bisiklet
Salcano
1 haftada iki lastiğide patladı birisine diken batmıştı ama eve yakındım ertesi günde aynı yerde gene lastik patladı bu seferde iç lastik yarılmıştı bisikletçiden 10 liraya iç lastik aldım 3.5 aydır falan kullanıyorum iki tonda çantada pompaydı iç lastikti falan taşıyıp hamallık ediyorum sanırım patlamıcak :D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bunlar '''zırvalık'''para tuzağı aynı çamaşır makinelerinde olmazsa olmaz '''calgon varya'''o işte.suda kireç varmış felan falan alın kevlar lastik bakın keyfinize:))))