yol lastiği

Guney1907

Daimi Üye
Tepki
38
İsim
Nadir Güney Kunt
Bisiklet
b'Twin
Arkadaşlar benim yol bisikletinin lastiği 650x23 acaba iç lastik parlarsa ben bunu nasıl tamir edrim yol bisikleti lastiği hiç tamir etmemiştim ve kendinden yapışkanlı yamalar tutarmı ve 110 psı nasıl basarım co2 tüplerinin tamımını mı basıcam.direk yeni iç lastik taksam daha iyi mi olur görüşleriniz nelrrdir?

Scudo

Sarper Tuncer

Forum Demirbaşı
Tepki
391
İsim
Sarper
Bisiklet
Mosso
110psi basan el pompaları var onları kullanabilirsin. Kendinden yapışkanlı yamalar pek tutmuyor yol lastiğinde. Tavsiyem normal yamayı kullanman. Normal yamayı yapar gibi yapıyorsun bi farkı yok kardeşim.

Burak_Cakir

Daimi Üye
Tepki
551
İsim
Burak Çakır
Bisiklet
Ghost
güzel bir pompa ve sağlam bir yama takımın alman gerekir. bence fiyata pek bakma . uzun vadede kullanacaksan.

Guney1907

Daimi Üye
Tepki
38
İsim
Nadir Güney Kunt
Bisiklet
b'Twin
Dağ bisikletim vardı onu değiştirdim ama 2 liralık yamalarla ve onda basıncın önemi çok yoktu.(bisiklet düzgün bişey değildi).araştırırken bu sonuçları buldum o yüzden biliyorum.basınç yüksek olduğu için yama patlak verirmi acaba

oktayakgoz

Forum Bağımlısı
Tepki
507
Bisiklet
Salcano
yama patlak vermez. ben yol bisikletince uyduruk bir şey kullanıyorum. 40 yama yapıştırıcı 10 tl mi neydi. iyi yapabilirsen problem olmaz. zefal pompa al 10 bar olandan.