yol iç lastiği :(

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında sonEr´´ tarafından paylaşıldı.

1. sonEr´´

sonEr´´ Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Arkadaşlar elımde sedona mını pompam var ancak ınce (presta sanırım) yol bisikleti iç lastiğini sişiremiyorum:( Acaba şişirmek için araya takabılcegım bır aparat donusturucu vs. varmıdır ??? :eek: :eek:

2. GokmenOzyurt

GokmenOzyurt Bisikletkolik

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    evet böyle dönüştürücüler vardı fiyatıda ucuzdu forumda görmüstüm

sonEr´´ bunu beğendi.
  3. Dinçer ÜNSAL

Dinçer ÜNSAL Forum Bağımlısı

Seviye:
    Eski kullanmadığın araba siboplu bi iç lastiğinin sibop kısmını kes.Araba sibobu kısmını pompaya, arkasını da ince bisikletinin ince sibobuna tak, tepe tepe kullan;)

sonEr´´ bunu beğendi.
    sonEr´´

sonEr´´ Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    İşte budur ya elıne sağlık arkadaşım bodrumda yıllarca kendı halıne bırakılmıs 1 adet ıc lastıgım vardı :D Bu akşam hemen ameliyata başlayacagımmmm :D , başka yaratıcı fıkırlerınızıde beklıyorum :in: , İyi forumlar :)

sonEr´´

sonEr´´ Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Evet haklısınız.Sedona mını pompam var ve sımdı dedıgınız ıslemı uyguladım.Sorun çözüldü çok çok teşekkür ediyorum.Killitlenebilir ...

hız bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

1.jpg
www.britishcycling.co.uk adresinde yayınlanan bir makalede uzun antrenman sürüşleri ve yarışlar için doğru beslenme mevzusu oldukça kapsamlı bir şekilde ele alınıyor. Sürüşlerin bir gün öncesinde...
increase-average-cycling-speed-3.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....
hqdefault.jpg
[ATTACH] Profesyonel gibi inin Tekrar selamlar. Geçen hafta İngiltere'de yayınlanan Get into Road Cycling isimli dergiden "profesyonellerden tırmanma teknikleri" ile ilgili bir makale...