Yol Bisikletlerimizin Fotoğrafları Vol.2

Ahmet Ayaz

Forum Bağımlısı
Başlık
19
Tepki
3.684
Bisiklet
Salcano
@KeremOktay en fazla bir hafta sonra diğer bisikletlere binmek sana hiç çekici gelmeyecek. en azından bana öyle olmuştu. şehir bisikletinin hatırı kırılmasın diye bir kere işe onunla gideyim dedim, mümkün değil yol bisikletinin akıcılığını hissedemedim. :D

KeremOktay

Üye
Başlık
0
Tepki
69
İsim
Kerem Oktay Bilgici
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Ahmet Ayaz Koşu yolu var toprak bir kısmı orada süreyim dedim biraz yaya, trafik vb yok. Çamurlu olduğu için abanmadım diye düşünüyordum 37.8km/s yapmışım ki şehir bisikletimde asfaltta son haddine kadar zorladığımda 37.6km/s görmüştüm. Akıcılık akıllara zarar normalde cesaret edemediğim yokuşlarda rublem daha küçük olmasına rağmen eski bisikletten, dalga geçerek tırmandım geçen gün. Tek derdim hala tutuş ve duruş konusunu çözemedim ellerim tüm yükü alıyor devamlı ağrıyor bir de üst pozisyonda fren yapmakta zorlanıyorum. Ama genel olarak çok memnunum, bir de bunu tur yapacak hale getirirsem süper olacak.

• Beğen
Tepkiler: Ahmet Ayaz
Başlık
1
Tepki
82
İsim
M. Tarık
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
184892184893

Nisan 2018 den beri Dahon Vitesse i7 ve Dahon Mariner D8 katlanır bisiklet kullanıyorum, onlardan sonra biraz değişik geldi. Giant Defy 1 modeli. Oturum pozisyonu ve frenlemeye alışmam biraz vakit alacak ama zevkli olduğunu söyleyebilirim, ivmelenme ve gücün yola aktarımı oldukça iyi. Ortalama hız haliyle daha iyi 😄

Eser Sevinç

Forum Bağımlısı
Başlık
60
Tepki
2.824
İsim
Eser S.
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@szerA
Jantlardan memnun musunuz?

szerA

Üye
Başlık
1
Tepki
73
Bisiklet
Canyon
@Eser Sevinç
Bir kere surus yapma imkani buldum. Akici jant. Gorsel olarak da iyi.

• Beğen
Tepkiler: Eser Sevinç
Yukarı Alt