Yol bisikletleri fotoğrafları paylaşımı modifiyeli ve serzenişli

cazci

Dört Mevsim Pedal...
Yönetici
Tepki
17.272
İsim
MEHMET CEM SAYGI
Başlangıç
1974—75
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Serzenişler artıyor ama mizah da başka bir yöne doğru gidiyordu.İyi öğleden sonralar diliyorum değişiklikten yana olanlara:hhhhhh:

• Beğen
Tepkiler: hayriünal
Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Serkan Mıstınoğlu
Serkan Bey meraba. Buradaki problem şurdan kaynaklanıyor. Alıntıladığım cümle "her paylaşımda birer fotoğraf" olarak algılanmaya müsait ben şahsen öyle anladım. Bir de diğer benzer başlıklarda (katlanır bisikletlerimizin fotoğrafları gibi) da genel temayüldeki gibi bir akış sözkonusu olduğu için insanın aklına gelmeyebiliyor başka fotoğraf istenmediği. Ayrıca aksi bile olsa 112 say sayfa ve vol. 2 olmuş bir konunun akışının değiştiği de kabul edilebilir.
Gerginliğe de gerek yok herkes sakin tatlı tatlı takılıyoz şurda. :hhhhhh:

Selamlar

Ya bi de şunu eklemek istiyorum :D

Hepimizin çevresi bisiklet muhabbetimizden şişmiş durumda. O yüzden burda bu kadar vakit geçiriyoruz. Biz bizi anlayıp tahammül edemezsek gerektiğinde, işimiz yaş :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Cole Rollen Elite jantlar, Selle Italia Flite Friction Free sele, Ultegra 6800 fren kaliperleri, Ultegra R8000 SPD-SL peladllar ve Deda Zero 100 Performance-80mm gidon boğazı. Resimdeki haliyle 8,15 kg.
Hasta olduğum için deneyemedim bile.:(
Beylikdüzü Bisikletpro'ya ilk kez gittim. Kazık yemeden adam gibi hizmet almak mutlu etti. Tavsiye ederim. :harika:

IMG_20180526_114405.jpg

HasanTiçır

Aktif Üye
Tepki
103
İsim
Hasan
Bisiklet
Canyon
Yaw bazıları neyin kafasını yaşamış. :koptum:
O konuda her sayfada en az 3 tane aynı kişiden gayseriden geotek paylaşılıyordu. Hala da duruyor o fotolar.
Büyük ihtimalle payşaşan arkadaş görmesini istemediği kişiyi engelledi, o yüzden farkedemiyor. :D

mossocitybiker

Aktif Üye
Tepki
271
Bisiklet
Mosso
ben de yol bisikleti fotoğrafları adlı konuda bir arkadaşın Scott'undaki jant reflektörlerini sormuştum. Nedense mesajım silinmiş. Tamam konu ile alakası yok saydınız fakat bir bilgilendirme mesajı atsaydınız en azından. Mesajınız silindi yada şuraya taşındı vb gibisinden...