Yol bisikletinin MTB ye faydası ??

Konu, 'Sağlık - Antrenman - Beslenme' kısmında bisikletci tarafından paylaşıldı.

1. bisikletci

bisikletci Bisikletkolik

Seviye:
    Yol bisikleti kullanmanın dağ bisikleti performansına bir katkısı olabilirmi ?? Bu aralar yol bisikleti alabilirim . Ama maksat antrenman için kullanmak ve okul ulaşımını saglamak .. Dayanıklılıgımın artmasını istiyorum .

2. simplonmurat

simplonmurat Forum Bağımlısı

Adı:
    Murat ALTINCAN
    Bisiklet:
    Simplon
    Seviye:
    Kesinlikle faydası olacaktır.Ben 2 senedir kullanıyorum.özzellikle yokuşlarda daha fazla güç sarf ettiğin için mtb ye geçince yokuşlar daha bi yumuşak geliyor.Almanı tavsiye ederim.

Saygılarımla
    Murat ALTINCAN

3. Selim Çam

Selim Çam Onursal Üye

Seviye:
    Yol bisikleti ayrı bir disiplin. MTB ayrı bir disiplin. MTB ile haşır neşir olmaya devam et MTB ile devam etceksen. Bence...

4. Özgür!

Özgür! Bisikletkolik

Seviye:
    bende aynı fikirdeyim :in:

İlginizi Çekebilir

20170411_091317.jpg
Herkese merhaba ben Necmettin Ünlü. İzmir'de yaşıyorum ve üniversite ögrencisiyim. 21 yaşındayım. Her şey 19 yaşında 133 kiloya kadar çıkmamla başladı.Boyum 1.9m idi ama yine de kilo oldukça belli...
andy-schleck-tour-de-france-2011.jpg
1988 İtalya turunda Andy Hampsten’in Passo di Gavia tırmanışı efsanedir. Hampsten, o tırmanışta pembe mayoyu ele geçirmişti, ancak, turun bitmesine hala 8 gün vardı ve Gavia etabını kazanan Erik...
upload_2016-10-20_14-40-16.png
VO2max, ciğerlerimize aldığımız oksijenin ne kadarının yakıt üretiminde kullanıldığını gösteren bir üst sınır. Esasen aerobik kondüsyonla ilgili bir konu. Aerobik kondüsyon ise, birkaç dakikadan...