yol bisikleti yardım

Tepki
0
merhaba forumunuza istanbul avcılardan yeni katıldım bende bianchi leopard var fakat miladını doldurmak üzere. şehir içinde onunla antreman yapıyodum şimdi yeni bir bisklet almaya karar verdim şu an 16 yaşındayım ilerde profesyonel olarak yol biskleti sporuyla uğraşmak istiyorum fakat şehrin bozuk yollarında mtb daha mı iyi olur? 600tl bütçem var bununla alcağım 2.el bir yol biskleti önerebilirmisiniz?son olarak 2. el bi mtb alarak onunla antreman yapsam ilerde yol biskletine geçişte zorlanırmıyım?teşekkürler

Scudo

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
600 liraya yol bisikleti vardır ama nereye kadar tatmin eder bilemem, en fazla 3-5 ay binersin sonra kesmiycek değiştirmek istiyeceksin bu böyle yaklaşık 4-5 bisiklet değiştire değiştire gidecek, hele hele bizim forumada takılırsan ki artık takılıcaksın çünkü bağımlılık yapar, bu iş tam bir hastalık olacak bence önce mtb mi yoksa yol mu alacağına net olarak karar ver, dediğin gibi yol bisikleti ile por uğraşacaksan paranı biriktir, bir kere al tam al yoksa değişim geçire geçire aldığın o 4-5 bisiklete daha fazla paran gidecek haberin olsun.

Fatih Balkış

Forum Demirbaşı
Tepki
291
Bianchi'yi biraz modifiye edebilirsin o parayla, ikinci el bir tiagra set alırsan, uçarsın... paran oldukça da kadroya eklemeler yaparsın, elindeki kadronun, o paraya alacağın pek çok yol bisikletinden daha iyi olduğu kesin.