Yol Bİsİkletİ Yardim

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında amista tarafından paylaşıldı.

1. amista

amista Üye

Seviye:
    Ben Yol Bİsİkletİ Almak İstİyorum Ama Adam Akilli BİrŞey Bulamadim Sİzce 1400 Ytl Ye Ne Alabİlİrİm

2. mightywings

mightywings Üye

Seviye:
    Yol bisikleti derken kastetiğin asfalt yarışlarında kullanılan bisiklet mi yoksa hybrid denilen dağ bisikleti kadrosuna sahip ince lastikli, modeline göre amortisörü olmayan bisikletler mi?

3. unipap

unipap Yeni Üye

Seviye:
    merhabalar.Yarış bisikleti araştırdığını düşünerek Verdiğin fiyat civarında SEDONA 411-(965 dolar) incelemeni öneririm.Eğer istanbul veya yakın çevresindeysen de gidip(atilla bisiklet) dünya gözüyle:) görmen sağlıklı olur kendimde kullanıyorum en geç yarın gibi de fotolarına forumdan ulaşabilirsiniz.

amista

amista Üye

Seviye:
    asfalt yollarda kullanılan dağ bisikleti

5. mightywings

mightywings Üye

Seviye:
  6. mightywings

mightywings Üye

Seviye:

İlginizi Çekebilir

upload_2017-1-21_18-24-49.png
Geçen yıl Temmuz'da enerji kaynaklarımızı ve bunları nasıl geliştireceğimizi açıklayan bir konu açmıştım: Güç bölgeleri "anlayacağımız dilde" ne anlama geliyor? Aerobik dayanıklılık Laktat eşiği...
upload_2017-2-6_15-25-40.png
Bugüne kadar üzerinde hiç durmadığım bir konudan bahsedeceğim: Antrenman yoğunluğu dağılım modelleri (ingilizce kısaltması TID, yani Training Intensity Distribution). TID nedir, ne işe yarar...
DEZ7Uml.jpg
arkadaşlar bildiğimiz gibi dayanıklılık bisiklet yarışlarında bisikletçilerin vücudu çok ince ve pist yarışçılarıyla aralarında büyük farklar var. yol yarışçılarının üst tarafı neredeyse yok gibi,...