Yol Bisikleti Tavsiyesi

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında T.Ay tarafından paylaşıldı.

1. T.Ay

T.Ay Yeni Üye

Seviye:
    Arkadaşlar merhaba,
    Rica etsem 1500 tl'ye kadar bana yol bisikleti tavsiyesinde bulunur musunuz? 2.elden biraz kaçınıyorum ve ne kadar ucuz olursa o kadar iyi aslında.
    Giriş aşamasında olduğumu ve bunun ilk yol bisikletim olduğunu da belirtmek isterim. Ayda ortalama 150-200km yapacağım ve beni 2-3 yıl çok fazla teknik sıkıntı çıkarmadan götürsün istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

2. Anıl Küçükgöksel

Anıl Küçükgöksel Bulutların Üzerinde

Adı:
    Anıl Küçükgöksel
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    carraro cr race 32
    mosso 772 sora
    Bu fiyata başka kaliteli bisiklet bilmiyorum

3. Sarper Tuncer

Sarper Tuncer Forum Demirbaşı

Adı:
    Sarper
    Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    B twinn triban 5 i de ekleyebilirsin bu seçenekler hatta bianchi slr 400-500 de var kardeşim. Ben yakında carraro rc 32 alıcam inşallah.

T.Ay

T.Ay Yeni Üye

Seviye:
    İnşallah :) Tavsiyeler için çok teşekkür ederim ama şimdi de triban 3 al diyenler oluyor çünkü ben en geç 1,5 yıl sonra bisikletimi değiştireceğim ve madem giriş için kullanacaksın triban 3'le başlayabilirsin diyenler oldu. Bizzat triban 3 kullanan biriyle konuşma şansım olmadı, hep kullanan birinden duyduklarını aktardılar. Aranızda bizzat triban 3 kullanıcısı bana yardımcı olursa çok sevinirim :)

5. Decsan

Decsan Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Ben triban 3 kullanıyorum ve memnunum. Forumda başlığımız var. Bekleriz ayrıca soracaklarınızı bana sorun dilim döndüğünce cevaplarım..

İlginizi Çekebilir

tatuirovki-samie-samie-37.jpg
Güzel öneriler veren bir tırmanış makalesini paylaşıyorum :) Linkin orjinali: Cycling Tips: How To Climb Faster And Easier [ATTACH] Zirveye hızlı ve kolay ulaşmanın ağrısız yolları Her...
upload_2016-4-29_8-53-12.png
Antrenmanları kayıt altına alıp bir program çerçevesinde performansınızı takip ediyorsanız, web üzerinden online hizmet veren analiz sitelerini mutlaka duymuş olmalısınız. Örneğin TrainingPeaks...
3.jpg
www.britishcycling.co.uk adresinde yayınlanan bir makalede uzun antrenman sürüşleri ve yarışlar için doğru beslenme mevzusu oldukça kapsamlı bir şekilde ele alınıyor. Sürüşlerin bir gün öncesinde...