Yol Bisikleti Tavsiyesi

T.Ay

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar merhaba,
Rica etsem 1500 tl'ye kadar bana yol bisikleti tavsiyesinde bulunur musunuz? 2.elden biraz kaçınıyorum ve ne kadar ucuz olursa o kadar iyi aslında.
Giriş aşamasında olduğumu ve bunun ilk yol bisikletim olduğunu da belirtmek isterim. Ayda ortalama 150-200km yapacağım ve beni 2-3 yıl çok fazla teknik sıkıntı çıkarmadan götürsün istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Scudo

Anıl K

Daimi Üye
Tepki
282
İsim
Anıl Küçükgöksel
Bisiklet
Specialized
carraro cr race 32
mosso 772 sora
Bu fiyata başka kaliteli bisiklet bilmiyorum

Sarper Tuncer

Forum Demirbaşı
Tepki
391
İsim
Sarper
Bisiklet
Mosso
B twinn triban 5 i de ekleyebilirsin bu seçenekler hatta bianchi slr 400-500 de var kardeşim. Ben yakında carraro rc 32 alıcam inşallah.

T.Ay

Üye
Tepki
0
İnşallah :) Tavsiyeler için çok teşekkür ederim ama şimdi de triban 3 al diyenler oluyor çünkü ben en geç 1,5 yıl sonra bisikletimi değiştireceğim ve madem giriş için kullanacaksın triban 3'le başlayabilirsin diyenler oldu. Bizzat triban 3 kullanan biriyle konuşma şansım olmadı, hep kullanan birinden duyduklarını aktardılar. Aranızda bizzat triban 3 kullanıcısı bana yardımcı olursa çok sevinirim :)

Decsan

Forum Bağımlısı
Tepki
903
İsim
Ethem C.
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ben triban 3 kullanıyorum ve memnunum. Forumda başlığımız var. Bekleriz ayrıca soracaklarınızı bana sorun dilim döndüğünce cevaplarım..