Yol bisikleti takasli fujifilm finepix hs10

Scudo

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
Emre bey fotoğraf makinesinin özelliklerini ve takasdaki maddi değerini yazarsanız gelecek tekliflere ışık olur düşüncesindeyim....

emre tatlıcıoğlu

Daimi Üye
Tepki
38
@ferhat köse

Fujifilm HS10 teknik özellikleri
• 10 megapiksel backlit sensör
• 30x optik zum objektif (24mm - 720mm)
• 3 inç hareketli LCD ekran
• Elektronik vizör
• Manuel pozlama kontrolü
• Full HD kalitesinde yüksek çözünürlüklü video kayıt
• Saniyede 1,000 kare çekim hızı ile yüksek hızda video kayıt
• Sensör kaydırmalı görüntü sabitleyici
• RAW formatta fotoğraf çekimi
• Motion Panorama çekim modu
FİYATI 800 TL İZMİR İÇİ ELDEN TESLİM
İSteyen olursa fotoğraf makinası ile birlikte Sedona 711D 2010 model MTB bisiklette verebilirim ozaman toplam değeri 1500TL ye ulaşır oda olmadı bir miktar nakitte verebilirim ben MTB nin fotoğrafını yarın koyucam takas yapmak isteyen de ürününün fotoğrafını paylaşsın. İYİ ALIŞVERİŞLER.

emre tatlıcıoğlu

Daimi Üye
Tepki
38
Fujifilm FinePix HS10 dijital kamera : Fujifilm Amerika yüksek hıza ve yüksek performansa sahip D-SLR stilindeki ürün serisinin en heyecan verici modellerinden oluşan yeni dijital fotoğraf makinelerini Fujifilm FinePix HS10 dijital kamera ile tanıttı. Dijital SLR fotoğraf makinelerinin performans ve çok yönlü kullanım özelliklerini daha hafif ve ekonomik bir gövde yapısında kullanmak isteyen ciddi fotoğrafseverler Fujifilm FinePix HS10 dijital kamera ile mükemmel bir çözüme kavuşuyorlar. Fujifilm'in ödül sahibi yüksek zumu 'köprü' modellerinin en yeni üyesi Fujifilm FinePix HS10 manuel optik zum destekli Fujinon 30x optik zum (24-720 mm) objektifi ile kompakt bir gövde ve ekonomik maliyetle D-SLR benzeri bir performans sunuyor.

Fujifilm FinePix HS10 30x optik zum objektif
Normal bir dijital SLR fotoğraf makinesinde iki farklı objektif taşımayı gerektirecek zengin odak uzaklık değerlerine sahip olan Fujifilm FinePix HS10'in Fujinon 30x zum objektifi tek bir gövde yapısında bir fotoğrafçının hemen hemen tüm çekim gereksinimlerine cevap verebiliyor.
Fujifilm FinePix HS10 megazoom fotoğraf makinesi
Fujifilm HS10 megazoom dijital fotoğraf makinesi geniş manzara çekimlerinden iç mekan ve kalabalık grup fotoğraflarına, spor karşılaşmalarından vahşi yaman fotoğraflarına kadar hemen hemen her türlü çekim koşullarına yeterince cevap verebiliyor. Kameranın Fujinon objektifi 30x gibi etkileyici bir optik zum yeteneğinin yanı sıra kaliteli mercek yapısıyla da görüntü kalitesini arttırıyor.
Fujifilm HS10 dijital kamera ile yüksek hızda seri çekim
Fujifilm FinePix HS10 ile hareketli sahnelerin fotoğraflanması da çok kolay. İster fotoğraf ister video çekimi yapın Fujifilm FinePix HS10 fotoğraf makinesinin en son teknoloji ürünü sensörü ve görüntü işleme özellikleri eşsiz zenginlikte çekim olanakları sunuyor.

Fujifilm FinePix HS10 dijital kamera Üçlü görüntü sabitleme
Fujifilm HS10 megazoom dijital fotoğraf makinesinin Triple Image Stabilization - Üçlü Görüntü Sabitleme sistemi mekanik CMOS sensör, yüksek ISO hassasiyeti ve gelişmiş çok kareli dijital sabitleme özelliklerinden oluşuyor. Kamera bu zengin görüntü sabitleyici özellikleriyle her türlü sarsıntı etkisini minimum seviyeye indirerek keskin netlikte fotoğraflar çekilmesini sağlıyor.

solamare

Daimi Üye
Tepki
156
dogukan aksudan aldığım bu sanat eseriyla takaslarmısın...tüm detaylar linkte (link)

emre tatlıcıoğlu

Daimi Üye
Tepki
38
Bisikletiniz çok güzel ve ellerinize sağlık çok iyi toplamışsınız ben daha pro. bir cihaz düşünüyorum ama madem izmirdesiniz yinede görmek isterim bisikleti mümkünse.

solamare

Daimi Üye
Tepki
156
egepark balçovada çlalışıyorum özel mesjınız var bisiklet balçova egepark ta görülrbilinir

ENES ACAR

Üye
Tepki
0
bianchi slr 900 kullanıyorum... mtb ile takas düşünüyorum bende..
bisikletinizin fotoğraflarını koyup değerini söylermisiniz..
bende en kısa zamanda fotoğraflarını çekip koyarım..

emre tatlıcıoğlu

Daimi Üye
Tepki
38
şu anda şehir dışındayım ve işim gereği devamlı denizlideyim yeni otel için hafta sonu resimleri koya bilirim.

Tepki
26
merhabalar 2011 model trek alpha 500 km kullanılmış sıfırdan farksız bır bısıkletım var aldıgımda fren kolları ve bacakları arka aktarıcı ve on dıslı sora olarak deyıstırılmıs tacks marka suluk kafesı alımınyum taks marka suluk lampre takım armalı bu urunler sıfır ayrıca sıgma km saatı ve 44 numara sıdı karbon tabanlı ayakkabı ve sıhımano pedallar var bu urunler bısıkletle alındı dedıgım gıbı 500 km yol yaptı hepsı kutusunda ve sıfır hepsını satmak ıstıyorum takasda olur makına ıle dusunursenız 05074994006