Yol bisikleti tavsiyeleri

Road_Runner

Road Runner
Tepki
25.895
Bisiklet
Cervélo
@Tekus karbon + 105 set dediginiz an fiyat 8000 liralardan basliyor, belki de daha fazla.
Ev-is arasi kullaniyorum demenizden yola cikarak rahat bir kadro oneriyorum.
(link)

lapierre-pulsium-500.jpg

Aynakolun da 50/34 oluşu bu bisikleti tam bir yokus canavarina da ceviriyor :naslyany: Aynakol sizin isteginize pek uymuyor ama yine de degerlendirin.
Bu arada, sanirim estetik goruntu icin kisa bacak arka aktarici istiyorsunuz ama 32 ruble ile kisa arka bacak aktarici olmaz muhtemelen :snzdglsn:

Kaliteli bir aluminyum bisiklet icin de aktif pedalin websitesine bir goz atin, fiyatlar pek dusuk degil ama belki begendiginiz bir model cikar o_O

• Beğen
Tepkiler: Ozicu
Scudo

Tekus

Üye
Tepki
42
İsim
Ergün
Bisiklet
Merida
@Serkan Mıstınoğlu evet 28 ve kısa bacak olacak yok estetıkten değil ama yinede bi estetik durduğu doğrudur :)
Şimdi merida baktım secultura 400 olabilir
Aliminyum kadro karbon maşa 105 setli 5500 tl civarı dediğin bisiklete bakıcam

@Serkan Mıstınoğlu görüntü çok güzel ama ayna kol en azından 52 olaymış
Arka tarafı 11-28 de karar kıldım zaten yokuş için sıkıntım olmaz zaten ama kadroya bayıldım

• Beğen
Tepkiler: Road_Runner

Road_Runner

Road Runner
Tepki
25.895
Bisiklet
Cervélo
@Tekus bisikletin dislilerini satin alma esnasinda degistirebilirsiniz satici bayii ile gorusup. Bence yardimci olacaklardir ve istediginiz dislileri bisiklete takacaklardir

• Beğen
Tepkiler: Tekus

seomam

Üye
Tepki
127
İsim
Süreyya
Bisiklet
Bianchi
Ya nacizhane bir sorum olacak. Yeni seri claris ve sora setlerin kabloları sargı içersine mi alındı? Yani şuanki 105'ler gibi?

Tepki
0
Bisiklet
Salcano
Merhabalar, Antalya'da yaşıyorum ve haftanın 3-4 günü ortalama 50-60 km mesafeli turlara çıkıyorum. Yavaştan yarışlara katılmayı da düşünmüyor değilim:islik: Yaşım 25 ve 2 senedir salcano city sport v40 şehir bisikleti kullanıyorum. Artık bir yol bisikletine geçmeye karar verdim. Forumu 1 senedir aktif bir şekilde takip ediyorum ve araştırmalarım sonucunda iki bisiklet arasında kalmış durumdayım. Öncelikle endurance alüminyum kadro karbon maşa bir bisiklet düşünüyorum. Aklımdaki modeller (link) ve (link) yardımcı olursanız sevinirim bunun dışında önerebileceğiniz diğer bisikletlere de açığım şimdiden teşekkürler:)

Tekus

Üye
Tepki
42
İsim
Ergün
Bisiklet
Merida
@Koşan Adam
(link)
(link)
Bunlarada bakabilirsin Gerçi reacto endurance değil ama
Yinede güzel duruyor
300 modelleride tiagra setli

@Serkan Mıstınoğlu teşekkür ederim cevapların için
Evet konuştum olmadı öyle yapıcam istanbuldayım izmire dönünce bakıcam
Olmadı o fiyatlara full karbonlu 105 ultegralı bisikletler var yurtdışında tanınmış marka değil bildiğim kadarıyla
Ama oradan gelen birini bulabilirsem işe yarayacak yoksa 2000 tl civarı kargo gümrük masrafı olacak değmeyecek ozaman

BF Okuru

Üye
Tepki
2
arkadaşlar merhabalar
ben marmarisde yaşıyorum görenlerin malumudur buralar biraz rampalı ve güzel asfalt olan rota da var soğuk asfalt olan da bisiklet merakı tamamen çocukluk aşkı içimde bir uhtedir yaşım 43 bu yaştan sonrada olsa binmek istiyorum 4-5 yıldır düzenli spor yapan biriydim son bir yıldır yapamıyorum ve çok kilo aldım lafı çok uzattım ama :) boyum 1.73 yol bisikleti düşünüyorum ama almışkende biraz güzel birşey almak istiyorum ama bir türlü karar veremiyorum tabi yokuş için olayın teknik yönleride var forumda çok okudum ama net birşey yok hep marka ve model karşılaştırmaları var derli toplu birşey ortaya çıkmıyor şunu sormak istiyorum 5000-10000 arası hangi marka şöyle yakışıklı :)ve amacına uygun bisiklet için öneri ve tercüblerinizden faydalanmak istiyorum şimdeden hepinize teşekkür ederim

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.964
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Galgos23 Karbon ,105 setli, Mavic Aksiumlu,hafif ve zarif bir bisiklet yüksek Alman mühendisiliği ile
(link)
Bu da gerekli bilgileri edinebileceğiniz konu başlıkları
(link)
(link)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Arkadaşlar eğer ki paranız nakitse ve taksitle alma zorunluluğunuz yoksa kesinlikle 2. el aletlere bakın. Kadroda kaynak yoksa ve aktarıcılar sağlamsa alın gitsin. Gerçekten sıfıra şuan verilecek tüm paralar yazıktır. Adamalar tourneyli bisikleti 1500 den satıyor :D

Alias

Üye
Tepki
48
Vitus marka yarış bisikletleri hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?

CRC ve Wiggle'da fiyatları bana bayağı uygun geldi. Kargo ücretiydi, gümrük vergisiydi filan hepsini toplayınca bile Türkiye'de satılan aynı özellikteki bisikletlerden bence yine de en az 2.000-3.000TL daha düşük fiyata geliyor.

(link)

(link)

Oksijen35

Üye
Tepki
0
İsim
Deniz
Bisiklet
Diğer
Arkadaşlar yaşadığım yer yokuşlu. Yani ya aşağı cok kolay ya da yukarı doğru zorlanarak bisiklet kullanılabiliyor. Boyum da 1.70 bana bu kriterler için uygun model önerebilir misiniz? Legarda 1824 düşünüyorum ama açıkcası çok kararsizim. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Başlık açıyorum ama onaylanmıyor bu nedene buradan sorma gereği duydum.

Adrenalin26

Orbea
Tepki
1.143
İsim
Fatih
Başlangıç
1977—78
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Galgos23 al bir Canyon kafan rahat etsin abi :)

Tepki
2
İsim
Koray G.
Bisiklet
Salcano
düşünen olursa elimde full carbon bianchi gavia var satılıktır..

Afyon35

Forum Bağımlısı
Tepki
528
İsim
Samet A.
Günlük kullanım için triban 500 uygun olur mu ?

fathwow

Üye
Tepki
147
İsim
Fatih
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
bence farklı bir bisiklet istiyor isen kross vento 3.0 önerebilirim başlangıç orta halli bir bisiklet görünse de seni yarı yolda bırakacak bir bisiklet değil ve özellikle diğerlerinden farklı olmasını da istiyorsan tam sana göre :)

(link)

Adrenalin26

Orbea
Tepki
1.143
İsim
Fatih
Başlangıç
1977—78
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@fathwow
Dalga geçiyor olmalısın :eek: 4 000 tl bu bisiklete verene , sırtına afadersin ama keriz damgası vururlar

Afyon35

Forum Bağımlısı
Tepki
528
İsim
Samet A.
@fathwow
4.400 TL bisiklet ne orta halli başlangıçı yahu üstelik bence fiyatını hak etmiyor sizi sanırım sadece rengi cezbetmiş

• Beğen
Tepkiler: Son Selim

Triban

Forum Bağımlısı
Tepki
4.348
@Afyon35
Olur..
Forumda birkaç konu var..Onlara bakabilirsiniz..Bisikletle ilgili sormak istediğiniz varsa,burdayım..