Yol bİsİkletİ lastİk

Konu, 'Yol Bisikleti / Road Bike' kısmında Melih Muratoğlu tarafından paylaşıldı.

1. Melih Muratoğlu

Melih Muratoğlu Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Arkadaşlar selam , Eski bir yol bisikletim var tam olarak hatırlamıyorum neden olduğunu ama arka ve ön lastik tamamen yok.Jant , dış lastik iç lastik bana tam olarak kaça patlar.Öğrenciye sınırlı bütçeye sahibim.Benim için ucuz orta kaliteli önerilerinizi bekliyorum.Boyutlarını bilmiyorum fakat bakmam lazım.

2. yucel gulesenoglu

yucel gulesenoglu Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Pinarello
    Seviye:
    elimde bi tane çıkma 23mm lik Mavic aksion yol lastiği var istersen sana gönderebilirim? seni bir süre idare eder.

İlginizi Çekebilir

1430236840383-6yeuu0vchlq1-630-80.jpg
Her yaş grubuna yönelik güzel tüyolar veren bir Bikeradar makalesi buldum ve elimden geldiğince size iletiyorum :) Bisiklete binmek genç ve dinç kalmanın yollarından biridir. Vücudumuzun yıllara...
20170411_091255.jpg
Herkese Merhaba. Ben Necmettin Ünlü. izmirde yasiyorum universite Ogrencisiyim. 21 yasindayim. Hersey 19 yasinda 133 kiloya kadar cikmam ile basladi.Boyum 1.9m idi ama yinede kilo oldukca belli...
fatguysuffers.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....