Yol bisikleti kadro seçimi hakkında yardımlarınızı bekliyorum..

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Msgl tarafından paylaşıldı.

1. Msgl

Msgl Forum Bağımlısı

Adı:
    Musa
    Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    İyi forumlar, dağ bisikletinden yol bisikletine geçmeyi planlıyorum ilk yol bisikletim olacak olan Salcano xrs 030 modelini sipariş etmeden kadro konusunu araştırayım dedim ama çok farklı yorumlar aldım :)

Bu arada boyum 1.80 bacak iç boyum 86 yaşım ise 17..

Bu tablodan bakınca 180 sınırından 56-58 göstermekte ama bu teoride olan bir bilgi, salcano xrs 030 un kadro yapısını bilmiyorum ayrıca sürüş rahatlığı bakımından daha farklı seçim yapmam gerekiyordur belkide ama pratikte çok fazla deneyimim olmadı :(

Düşüncenize ihtiyacım var özellikle bu modeli kullananlardan ve çevresinde kullanmakta olanlardan.. Teşekkürler..

İlginizi Çekebilir

7441720-cycling-fra-dauphineghsdghsfg.jpg
Güzel öneriler veren bir tırmanış makalesini paylaşıyorum :) Linkin orjinali: Cycling Tips: How To Climb Faster And Easier [ATTACH] Zirveye hızlı ve kolay ulaşmanın ağrısız yolları Her...
STRAVA AKŞAM.jpg
Merhaba, Şu an aktif olarak kullandığım garmin 520 model bir bisiklet bilgisayarım var. Otomatik olarak stravaya kayıt atıyor. Hız yükseklik vs 3 aşağı 5 yukarı aynı. Lakin yakılan kaloride baya...
3-1468594337431-m30jxc42k218-960-540.jpg
Merhabalar, yine güzel mi güzel bir Bike Radar konusu yakaladım ve bunu hemen foruma kazandırmaya karar verdim :) Konu, çok eğlenceli ve hepimize hitap ediyor. Ben, konuyu okurken ve konunun...