yol bisikleti için yardım

Tepki
2
İsim
ADEM TURHAN
Bisiklet
b'Twin
arkadaşlar merhaba.2 sene önce ikinci el 27 jant bir yol bisikleti almıştım. üzerindeki donanımlar kalite olarak en kötüleriydi zannedersem.çünkü 2 sene dolmadan bisiklet resmen dağıldı. kadroda görünür bir bozukluk yok.2 hafta öncede yeni bir bisiklet aldım salcano city sport 60 .bu bisiklette 28 jant fakat tabiki yol bisikleti gibi olmaz. yazdıklarımdan da anlamışsınızdır belki; ben biraz hız tutkunuyum. 2 sene önceki bisikletim benim ilk yol bisikletimdi ve onun verdiği şürüş keyfini hala unutamıyorum. bu yüzden deneyimli arkadaşlardan bu yol bisikletini tekrar faaliyete geçirmek için yardım istiyorum.tabiki bu işlemi yaparken maliyet benim için önemli hem kaliteli hemde aşırı pahalı olmayan malzemelerle donatmak istiyorum bu bisikleti.

teknik olarak fazla bilgim olmadığı için sizlere başvuruyorum.bisikletimi herşeyiyle değiştireceğim. yani elimde olan sadece kadro.ona göre nasıl bir yol izlemeliyim.siz olsaydınız nasıl bir tercih yapardınız?.cevaplarınızı bekliyorum. şimdiden teşekkür ediyorum...
fotoğrafları ekleyemedim siteye eğer nasıl koyulacağını bilen varsa yazsın koyarım fotolarıda

Scudo

Samet Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
516
yükleyeceğin fotoyu bu siteye yükle (link) yükledikten sonra 3 link çıkacak. Onlardan ''forumlar'' için olanı direkt kopyala buraya yapıştır.

• Beğen
Tepkiler: adem turhan
Tepki
2
İsim
ADEM TURHAN
Bisiklet
b'Twin
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

Tepki
2
İsim
ADEM TURHAN
Bisiklet
b'Twin
yardımınız için teşekkürler

Tepki
2
İsim
ADEM TURHAN
Bisiklet
b'Twin
arkadaşlar bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar yok mu??