Yol bisikleti Ergonomik ayarlar videolu anlatım

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
Bir kardeşim paylaşmış bence cok faydalı bir video yol bisikletine biniyorsanız izlemenizde fayda var..Eğer bisiklet püflerinde olması gerekiyorsa orayada taşınabilir yöneticiler tarafından.Şimdiden teşekkürler.

Scudo

tolga1976

Forum Bağımlısı
Tepki
2.380
Teşekkürler paylaşım için.. Bunların türkçe versiyonlarıda vardır mutlaka bir yerlerde ama bu şekilde de apay bir şey anladım.. Şu an saat 04:56 ve bisikletimin başına gidiyorum ;)

derşan sezer

Forum Bağımlısı
Tepki
1.158
size tek önerim olucak sele boyutunuzu ve diğer ayarlarınızı kaydedin çünkü unutupda seleyi indirip kaldırdıgınızda tekrar bu işleri yapmak çok sıkıcı :)

• Beğen
Tepkiler: Ferhat Köse

AHMET67

Aktif Üye
Tepki
75
Bisiklet
Amoeba
arkadaşım paylaşımın için teşekkür ederim bu bilgiler bu sitedede var yanılmıyorsam hakan yazman kardeşmizden bir kaç yıl önce okumuştum yada bir başkasıda olabilir dedigim gibi kimin yazdıgın tam hatırlamıyorum ama bu bilg
ileri unutmadım anlamadıgım bir dilde olsa konuyu bildigim için ne demek istediklerini gayet iyi anladım yinede sagol bunları bilmeyen arkadaşkalar var bunlardan faydalanırlar çalışmalarını devamını dilerim umarım bundan sonraki konular benim işme yarayan olur

caner ünsal

Forum Bağımlısı
Tepki
485
Bisiklet
Scott
@Enes SATANN

hangi sitede hatırlıyormusunuz

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
Konu biraz eskidi yeniden hortlamış teşekkür edenlere aynen teşekkürler.Derşan beyin söylediğine aynen katılıyorum yeri belirleyince işaret koymak en güzeli bende sorun yok sınıra kadar carbon kaplama yaptığım için zaten daha aşağı sokamıyorum istesemde :) jef direk youtube da arat ne ararsan cıkıyor özel bir siteye gerek yok.

• Beğen
Tepkiler: sonEr´´

caner ünsal

Forum Bağımlısı
Tepki
485
Bisiklet
Scott
youtube a bakmıştım. doğru anahtar kelimeleri seçemedim belki de. Bulan arkadaş buraya yazarsa iyi olur.

sonEr´´

Forum Bağımlısı
Tepki
1.421
Bisiklet
Salcano
bike fit , road bike fitting vs.vs.

caner ünsal

Forum Bağımlısı
Tepki
485
Bisiklet