Yol bisikleti ayakkabısı

tunacalis

Aktif Üye
Tepki
150
İstanbulda, en uygun fiyatlı, kaliteli bir yol bisikleti ayakkabısını nerden alabilirim ?

Scudo

cembarlasic

Daimi Üye
Tepki
232
Bisiklet
Cannondale
bikeandoutdoor da kampanya var. Ben 99 € luk ayakkabıyı 49 € ya aldım. Peşin fiyatına 6 taksit. :eek:
Tavsiye ederim B.köy mağazasında ve özellikle B.taş mağazasında çok çeşit var.

tunacalis

Aktif Üye
Tepki
150
@cembarlasic

Oraya bende baktım. Tipi pek hoşuma gitmedi 75YTL olanları diyosun dimi. Markası NORTHWAVE. Nasıl memnunmusun. Tavsiye ediyosan bende alim, fiyat olarak en uygunu bende onları gördüm. Bide Shimano'nun vardı. 2 cırt cırtlı. 110 ytl'ye bırakabileceğini söyledi. Bu arada sen bisikletimi değiştirdin. Bianchi vardı sende diye hatırlıyorum.

wolvesster

Üye
Tepki
12
Eger kaliteli bir ayakkabi istiyorsan aktif pedal'da Specialized'in comp road serisi yol ayakkabilari indirimde 99 euro.

tunacalis

Aktif Üye
Tepki
150
@wolvesster

Profosyonel değilim, işimi görsün ama çokta dandik olmasın istiyorum. Fiyat olarakta uygun olsun. Dediğin yerin adresi nedir ?

cembarlasic

Daimi Üye
Tepki
232
Bisiklet
Cannondale
@tunacalis

Ben crank brothers'ın egg beaterını kullanıyorum. Exustar marka (49 € olan) ayakkabı ile normal günlük kulanımada uygun. Egg beater kalleri yürürken ses yapmıyor. Ayakkabıya gömülü kalıyor.
Bisan konusu ilk bisikletimin markası idi 26 sene önce. Şu an kullandığım bisiklet specialized sirrus.

tunacalis

Aktif Üye
Tepki
150
@cembarlasic

O zaman bende bakim şuna nasılmış. Teşekkürler....Sen biniyormusun şu dönemlerde...

cembarlasic

Daimi Üye
Tepki
232
Bisiklet
Cannondale
@tunacalis

Hafta içi 3 akşam garanti biniyordum. Şimdi havalar soğuduğundan ve yağmursuz hava tercihinden haftada bir ancak. Akşamları b.düzü b.çekmece yapıyorum. Dönüşte yokuş iyi antreman oluyor.
Kışı atlatalım mutlaka beraber pedallarız...:)

tunacalis

Aktif Üye
Tepki
150
@cembarlasic

Evet biliyorum o yokuşu. Bende Sinanobaya kadar gidip geliyodum havalar bozuncaya kadar. Adamı felaket yoruyor. Orda hızım 8-10 arası :) Binelim muhakkak. Tek pek zevkli değil.

pedal-23

Üye
Tepki
0
aktif pedal in iki magazasi var istanbul da..caddebostan sahil yolu ve levent..specialized comp road gercekten fiyati ve kalitesi ile iyi bir ayakkabi..ayrica farkli secenekler de ellerinde mevcut..
@tunacalis