Yol bisikleti ayakkabısı

Konu, 'Yol Bisikleti / Road Bike' kısmında tunacalis tarafından paylaşıldı.

1. tunacalis

tunacalis Aktif Üye

Seviye:
    İstanbulda, en uygun fiyatlı, kaliteli bir yol bisikleti ayakkabısını nerden alabilirim ?

2. cembarlasic

cembarlasic Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    bikeandoutdoor da kampanya var. Ben 99 € luk ayakkabıyı 49 € ya aldım. Peşin fiyatına 6 taksit. :eek:
    Tavsiye ederim B.köy mağazasında ve özellikle B.taş mağazasında çok çeşit var.

tunacalis

tunacalis Aktif Üye

Seviye:
    Oraya bende baktım. Tipi pek hoşuma gitmedi 75YTL olanları diyosun dimi. Markası NORTHWAVE. Nasıl memnunmusun. Tavsiye ediyosan bende alim, fiyat olarak en uygunu bende onları gördüm. Bide Shimano'nun vardı. 2 cırt cırtlı. 110 ytl'ye bırakabileceğini söyledi. Bu arada sen bisikletimi değiştirdin. Bianchi vardı sende diye hatırlıyorum.

4. wolvesster

wolvesster Yeni Üye

Seviye:
    Eger kaliteli bir ayakkabi istiyorsan aktif pedal'da Specialized'in comp road serisi yol ayakkabilari indirimde 99 euro.

tunacalis

tunacalis Aktif Üye

Seviye:
    Profosyonel değilim, işimi görsün ama çokta dandik olmasın istiyorum. Fiyat olarakta uygun olsun. Dediğin yerin adresi nedir ?

6. cembarlasic

cembarlasic Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Ben crank brothers'ın egg beaterını kullanıyorum. Exustar marka (49 € olan) ayakkabı ile normal günlük kulanımada uygun. Egg beater kalleri yürürken ses yapmıyor. Ayakkabıya gömülü kalıyor.
    Bisan konusu ilk bisikletimin markası idi 26 sene önce. Şu an kullandığım bisiklet specialized sirrus. :in:

tunacalis

tunacalis Aktif Üye

Seviye:
    O zaman bende bakim şuna nasılmış. Teşekkürler....Sen biniyormusun şu dönemlerde...

8. cembarlasic

cembarlasic Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Hafta içi 3 akşam garanti biniyordum. Şimdi havalar soğuduğundan ve yağmursuz hava tercihinden haftada bir ancak. Akşamları b.düzü b.çekmece yapıyorum. Dönüşte yokuş iyi antreman oluyor.
    Kışı atlatalım mutlaka beraber pedallarız...:)

tunacalis

tunacalis Aktif Üye

Seviye:
    Evet biliyorum o yokuşu. Bende Sinanobaya kadar gidip geliyodum havalar bozuncaya kadar. Adamı felaket yoruyor. Orda hızım 8-10 arası :) Binelim muhakkak. Tek pek zevkli değil.

10. pedal-23

pedal-23 Yeni Üye

aktif pedal in iki magazasi var istanbul da..caddebostan sahil yolu ve levent..specialized comp road gercekten fiyati ve kalitesi ile iyi bir ayakkabi..ayrica farkli secenekler de ellerinde mevcut..

İlginizi Çekebilir

drink-up.jpg
Merhabalar, Bicyling.com'un güzel bir makalesini paylaşıyorum :) Alıntı yapılan metin; 8 Quick Recovery Tricks to Get You Back on the Bike Bisiklet üzerine tekrar çıkmanızı hızlandıracak 8 püf...
8bar-adidas-cycling-skinsuit-0102-Bearbeitet_s.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....
upload_2017-1-31_11-13-15.png
Her bisikletçinin güçlü ve zayıf yanları var. Kesin olan şu ki, her yönden güçlü bir bisikletçi olamazsınız. Popüler bir örneği vereyim: Hem iyi bir sprinter hem de iyi bir TT yarışçısı...