Yol bisikleti arka aktarıcı

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında dudaktriyakisi tarafından paylaşıldı.

1. dudaktriyakisi

dudaktriyakisi Yeni Üye

Adı:
    İlkay murat
    Bisiklet:
    Carraro
    İyi günler arkadaşlar , Ben arka aktarıcım da bir sorun yaşadığım için değiştirmek istiyorum.Ama 8 vites olarak kulladığım yani 8 li rubleye 9-10-11 uyumlu arka aktarıcılar takabilir miyim ?
    Bazı konularda herhangi bir sıkıntı olmaz yada dişlerde aşınma olur tarzı yorumlar var ama tam net bir bilgi var mı acaba ?

Teşekkürler..

2. YEA

YEA Yeni Üye

Adı:
    YUNUS EMRE AKBULUT
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    takılır ama uymaz çünkü 8'li rublenin arka arttııcısıyla 9-10-11 li rublenin aka aktarıcılarında büyük bir fark var en basiti limit vidaları sen yinede kullandıın arka arttırıcıdan tak

dudaktriyakisi

dudaktriyakisi Yeni Üye

Adı:
    İlkay murat
    Bisiklet:
    Carraro
    Aslında açıkçası tam olarak bu aktarıcı ile devam etmek istemediğim için böyle bir başlık açtım daha önce böyle şeyler deneyen arkadaşlar var mı acaba onlarında yorumlarını merak ediyorum

İlginizi Çekebilir

1260442400631-53b3fvc497a2-1468594337430-170idxc1zvy8a-960-540.jpg
Merhabalar, yine güzel mi güzel bir Bike Radar konusu yakaladım ve bunu hemen foruma kazandırmaya karar verdim :) Konu, çok eğlenceli ve hepimize hitap ediyor. Ben, konuyu okurken ve konunun...
IMG_20160426_172219.jpg
Merhaba arkadaşlar , bugun istanbul tıp fakültesinde halk sağlığı dersime girdim. Dersin bir kısmında su depolamak icin kullanilan plastik kaplarin hangi maddeden yapildigini ve bunu nasil...
upload_2016-10-25_19-42-19.png
Daha önce açtığım konularda periyodizasyon ve antrenman planlamadan bahsetmiştim. Aynı şeyleri tekrar etmemek için açtığım konuların bağlantılarını verip, konuda anlattıklarımdan kısaca özet...