Yol bisikleti alıcam yardımlarınızı bekliyorum

alicanm

Üye
Tepki
3
Merhabalar foruma yeni katıldım fakat daha önceden de google aramalarıyla takip ediyordum,çok faydalı bilgiler içeriyor site,paylaşımda bulunan tüm arkadaşlara başta teşekkür etmek isterim.Ben bu hafta içinde kısmetse bir yol bisikleti alıcam.Triatlon antremanları yapıyorum ankaradayım.Giriş seviyesi bir yol bisikleti düşünüyorum fakat bir miktar bütçemi zorlayıp sedona 611 ayarında modellerede yönelebilirim belki diye düşünüyorum.Carraro dambiezler geçen yılın modeli olduğu için tükenmiş yeni serileri hakkında hiç bir fikrim yok,Sedona 601-611 olabilir diye düşünüyorum,Whistle pek düşünmedim,Drag master model bir bisiklet mevcut bana uygun kadro boyunda(boyum 1.83) ,Cannondale veya diğer markalar sanırım bu fiyatlarda giriş seviyesi bisikletlere sahip değiller fakat dediğim gibi 1200$ civarlarına belki çıkabilirim.Sizin önerileriniz ne olur bana? Temelde şu an kafamda belirginleşmiş tek model var sedona 601 bir ihtimalde 611 onuda belirteyim.Ayrıca kredi kartıyla alacağım için sıfır düşünüyorum.

Birşey daha dikkatimi çekiyor,sedona 601'in kadro geometrisinde özellikle gidondan seleye uzanan boru sanki seleye doğru alçalıyor oysa benim gördüğüm çoğu yol bisikletinde bu boru tam düz gibi yada daha düz geliyor,bu bir problem teşkil eder mi?

Scudo

alicanm

Üye
Tepki
3
Hiç kimse bana yardımcı olamayacak mı? :) Bir eklemem daha oldu modellere Giant Defy 3 te olabilir gibi geldi, böylece Sedona 601,Drag Master,Giant Defy 3 ve Carraro 2012 modelleri bana seçeneklerim gibi göründü siz ne tavsiye edersiniz bunlar arasından.

Tepki
19
Bisiklet
Cannondale
Nakit ödemede 1200 USD civarına çıkabiliyorsanız yukarıda saydıklarınıza Cannondale Caad8 ve Corratec Dolomiti nin tiagralı versiyonlarına bakabilirsiniz.

İkisi de başlangıç için gayet iyi seçeneklerdir.