Yok böyle bir şey

Tepki
9
İsim
İrfan
Bisiklet
Sedona
Foruma yeni üye oldum tanışma bölümüne girip kendimi tanıtmak istiyorum forumun cevabı buna yetkiniz yok. Çok saçma sapan bişey. Aklı sır erdiremedim şahsen.

Scudo

Tolga Çelebi

Forum Bağımlısı
Tepki
3.767
İsim
Tolga Çelebi
Bisiklet
Focus
Siz Tanışma kısmına girip konu açarak mı kendinizi tanıtmak istiyorsunuz ? Zaten bunun için belirli bir konu var. O konu başlığı altında kendinizi tanıyabilirsiniz.

Tepki
9
İsim
İrfan
Bisiklet
Sedona
Hayır da mesela tanışma bölümünde konu açıp kendimi tanıtmam gerekmiyormu?

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@Gangstermag18

Eee artik konuyu acmissin, kac kisiyle tanistin bakalim????????????????????:):):):):):):)

@mariokaldato
Asofman dedinde aklima geldi, bende bir asofman almak istiyorum acaba hangisini alsam. Boyum 175cm, bacak boyum 78 ve bütcem 40TL.
Bana kac beden olur ve neler tavsiye edersiniz?
Bunlarin mesela havali bacagi ve elden tetikli belini gerdirmelisi varmi.

Arkadaslar acil önerilerinizi bekliyorum.

Yusuf G.

Forum Demirbaşı
Tepki
716
Bisiklet
Cube
Bizim buralarda misafirler içeriye "yokböylebirşey" diye dalmıyor yalnız.

Uygun bir konuya selam verip kendinizi tanıtarak tanışabilirsiniz. Yok illa yeni konu açıcam ben diyorsanız ve açamıyorsanız yönetici arkadaşlara bildirin sorununuzu yardımcı olsunlar. Gereksiz yere ne kendiniz gerilin ne de başkalarını gerin.

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@Gangstermag18
Benimki uymadi ya, bi uydurursan cok iyi olacak.

NOT: Bizim burada ilgi cemek isteyen arkadaslari böyle agirliyorlar malesef.

Tepki
9
İsim
İrfan
Bisiklet
Sedona
İlk yorumda adam ne güzel açıklamış biz anlamaya çalışıyoruz yorumlaşıyoruz murat çömez mariakaldota tartışma ortamı yaratan sizsiniz. Yok aşofman almış da uymamış. Sonra biri çıkar Uydurur.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Gangstermag18 Öncelikle foruma hoş geldin...Konu başlığını görünce aklım çıktı yine bi kaza haberi var heralde diye...Girip bakınca gördüm ki yeni bir üye gelmiş ve konu açamamış buna da kızmış...Şöyle ki @Murat Cömez ve @mariokaldato tartışma falan çıkarmıyor ya da ortamı germiyor...Latife yapıyorlar ama yeni üye olduğun için ve forumda kimseyi tanımadığın için yanlış anlamışsın ;) Tekrar hoş geldin fakat unutmadan şunu belirteyim biz yıllardır forum üyeleri olarak sürekli aynı konuların açılması ve gelen yeni üyelerin forumda değerli binlerce konuya bakmadan araştırmadan lap diye konu açmalarına biraz alınıyoruz haklı olarak :)

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Gangstermag18
bilader bak senin bu yaptığını gerçek hayatta bir kıraathanede uygulamalı deneyelim :
Kaveye girdin , içerisi kalabalık , bağırdın ocakçıya "bana bir çay ver"
adam seni duymadı bu sefer başladın söylenmeye kave patronuna, ocakçıya ve ortama....Birileri seni sakinleştirmek için sana latife etttiler , sen onlarada atar yaptın , giderde yaptın diyelim... En basit mantıkla sopa yersin. Anlıyor musun tavrının yanlış olduğunu? ben demek istemiyorum " döveriz seni" yanlış anlama tavrın gereksizce gerginliğe sahip ve hatalı...haaaa yine bana atarlanacaksan bi daha asla benim seninle muhatap olduğuma denk gelemezssin