Yine ben...

Konu, 'Teşekkürüm Var!' kısmında asidodo tarafından paylaşıldı.

1. asidodo

asidodo Aktif Üye

Seviye:
    Daha önceden de buralardaydım sonra olaylar olaylar ...
    ilk açtığım konu ile bayağı tepki, olumlu olumsuz görüşler ile 2012 ilk aylarında forumun gündem konusu olmuştu.
    https://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=95607 konu burada ve kilitli.
    Her neyse Ulaş abiye tekrardan teşekkür ederim katkılarından dolayı. Her ne kadar gerçekleştirmek istediğim hayalimi gerçekleştiremesem de hayalimi hiç bir zaman beynimden çıkarmıyorum. O zamanlar da olan bisikletim halen kullanılmaz bir şekilde duruyor ( tamire yardım edecek varsa hayır demem ). O zamanın şartlarından dolayı Delta bisikletten çıkmış olduğum için halen üzüntüsünü yaşıyorum.
    Tekrardan Ulaş abiye ve Delta bisiklet ailesine o zamanın desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.
    Şimdi ki hayalim Türkiye'yi dolaşırken arkamda bir bisiklet karavanı (CamperBike ) ile dolaşmak.

Umarım herkes hayallerini bir gün gerçekleştirir.

İlginizi Çekebilir

50tlg0R.jpg
arkadaşlar bildiğimiz gibi dayanıklılık bisiklet yarışlarında bisikletçilerin vücudu çok ince ve pist yarışçılarıyla aralarında büyük farklar var. yol yarışçılarının üst tarafı neredeyse yok gibi,...
1.jpg
Bisiklet sürerken beni son derece rahatsız eden ve bir türlü çaresini bulamadığım hadiselerden biri de sürekli burnumun akması. Mevsim dinlemiyor, yaz-kış bisiklet üzerinde olduğum sürece burnum...
chris-froome-descending.jpg
[ATTACH] Profesyonel gibi inin Tekrar selamlar. Geçen hafta İngiltere'de yayınlanan Get into Road Cycling isimli dergiden "profesyonellerden tırmanma teknikleri" ile ilgili bir makale...