yine aranıyor =) 25.4 gidon aradığım model ve ürünler içerde

vgulgec

Forum Bağımlısı
Tepki
172
arkadaşlar elimde sıfır gibi easton ec90 karbon kompozitim var ama aldığım gidon boynu 25.4 ve maşa çağıda 1.5" olunca bulunmaz bi ürün oldu bunun için 100--130 gr civarı düz temiz bi gidon arıyorum 25.4-560-580 mm lik elinde olan satacak yada takas yaparım diyen bilgi verirse memnun olurum

3-5 model resmide ekleyim

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Scudo

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Abi Truvativ Noir in sana göre olanı yok malesef...

Syntace Duraflite da Türkiyede 2-3 kişide ya var ya yok alan pek satmaz...

Race Face gene Tr de satışı olmadığından fanatiği kendine getiriyo zor olur ama 25.4mm olanı baya hafif...

En temizi EC90 CNT 25.4 olanı...

vgulgec

Forum Bağımlısı
Tepki
172
@Hasan Çağrı

valla en mantıklısı elimdeki ec90 a göre boyun almak demek ...

trde varsa alanda satar bakma sen =) ben neler aldım satmam diye ama hepsi gidiyor valla bu değişme sevdasında

paramedik34

Forum Bağımlısı
Tepki
819
SORU ŞÖYLE:arkadaşlar elimde sıfır gibi easton ec90 karbon kompozitim var ama aldığım gidon boynu 25.4 ve maşa çağıda 1.5" olunca bulunmaz bi ürün oldu bunun için 100--130 gr civarı düz temiz bi gidon arıyorum 25.4-560-580 mm lik elinde olan satacak yada takas yaparım diyen bilgi verirse memnun olurum

CEVABI BU:Abi Truvativ Noir in sana göre olanı yok malesef...

Syntace Duraflite da Türkiyede 2-3 kişide ya var ya yok alan pek satmaz...

Race Face gene Tr de satışı olmadığından fanatiği kendine getiriyo zor olur ama 25.4mm olanı baya hafif...

En temizi EC90 CNT 25.4 olanı...

BU DA BENİM YORUMUM: Siz bakmayın benim avatarımın yanında forum demirbaşı yazdığına. Şu yukardaki yazılanlardan hiç bir şey ama hiç bir şey anlamadım. Daha çooooooook ekmek yemek lazım, okumak lazım, öğrenmek lazım. Vay be!

vgulgec

Forum Bağımlısı
Tepki
172
@paramedik34

burda bu ilan sahibi derki: kendisine gelen bisikletin üzerindeki gidon boynu maşa çapı 1.5" tabir edilen en numun en bulunmaz bir çapta olup ayrıca bu çapta olması yetmiyormuş gibi birde gidon takılacak olan yeri 25.4 gidon çapına uygun dur hali hazırda elinde bulundurduğu easton ec90 karbon gidonu ise 31.8 çapında olup bu boyunla elektrik alamadığından eşleşmeyi düşünmemektedir :D( bu durmda güzelim gidon ya saılacak ya bakılacak yada ona uygun bir eşle dünya bisiklet evine girecek eşleşecek :D )------------

a**şimdi bu gidon boynundan kıl kapan ilan sahibi muhterem kendisine 2 alternatif ile bisikletindeki bu eksikliği gidermektedir

1--- ya gidon boynuna uygun hoş gönlüne göre bir gidon bulacak ( ki hasan hocam dumura uğrattı beni :D )

2--- yada bu gidonuna göre olan 1.5 " çaplı 90-100-110 mm boyunda yakışıklı eli maşa tutan bir boyun bulacak :eek:

başka bu konu varsa yazayım yoksa eriyen dondurmamı yiyim :D

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
vgulgec hocam nedir senin bu çektiğin ya...:eek: herzaman derim bisiklet toplamak kolay değil diye ,özelden bana yazan arkadaşlar işte size örnek :D

vgulgec

Forum Bağımlısı
Tepki
172
@Bülent ÖZER

yau hcam sorma rezillik diz boyu :D sosyeteye madara olduk duyan gülüyor gören gülüyor benim ufak kız bile "baba ne bu dün yaptın genemi bozuldu diyor heryer bisiklet parçası :D onu sök onu tak ...

vgulgec

Forum Bağımlısı
Tepki
172
haftasonuna kadar bulamazsam nasip başka alternafilere yöneleceğim =(