Yılların emektarı

Faruk ÇUBUKCU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.232
Bisiklet
Mosso
Bu bisikleti çocukken babam aldığında ayaklarım pedallarına zor yetişiyordu. 1 ay sonra okul bitiyor hemen arkasından yeni bir canavar meydana çıkarmak lazım. Artık yeni bir alet toplayana kadar bizim emektarla birlikte asfaltla kanka olmaya devam :)

(link)
(link)
(link)
(link)

Scudo

Hakim Arslan

Forum Bağımlısı
Tepki
715
Bisiklet
Giant
ilk yorum benden olsun .. bunu nasıl satıcan ya insan ilkleri unutamaz bunu sakla kalsın öyle sende güle güle binmen dileğiyle

• Beğen
Tepkiler: Faruk ÇUBUKCU

paramedik34

Forum Bağımlısı
Tepki
819
benimde böyle bir emektar bisikletim var.. artık üzerindeki tüm parçaları kronxc500'e aktarıp (yeni bir maşa ve over size ekipmanla)bisikletle vedalaşağım bu hafta sonu..

• Beğen

Faruk ÇUBUKCU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.232
Bisiklet
Mosso
hkm__arslan kesinlikle satmam. Torunlarıma yadigar kalsın :) Antika niyetine satarlar :p

SerdarAktas90 Sol tarafta da ayna var fakat fotoğraflar hep soldan çekildiği için gözükmemiş :)

paramedik34 ben de öyle düşünüyordum. ilk önce aynakol, ruble falan değiştiriyim diye ama dedim biraz daha bekleyip sıfır bişey alayım dedim.

paramedik34

Forum Bağımlısı
Tepki
819
bisikletini over size bir kadroya geçmek için satış ilanlarını çok iyi takip et..

ben önce bir liste yapmıştım.. yeri geldikçe bu listeyi kargo parası vermeksizin elden teslim almak şartı ile sabırla parçaları topladım..

aynı şekilde ikinci bisikletimde bu vesile ile cumartesi günü tamamlanacak..

yani %100 forum malı... ve ucuz.. ve dayanıklı.. ve ağır:)

• Beğen

Faruk ÇUBUKCU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.232
Bisiklet
Mosso
İnternette dolaşıp duruyorum zaten fiyat konusunda bakıyorum kadrolar, setler falan. Piyasayı bilmek lazım.

fatih toy

Üye
Tepki
19
Bisiklet
Corratec
Benimde böyle bi bisikletim var (17 senelik:)) ama ben satmaya kıyamadım Antalya da depoda duruyo şimdilik...Ama Sedonaya binmeye baslayınca emektarın depoda duracagı günler daha fazla olacak gibi...

• Beğen

Faruk ÇUBUKCU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.232
Bisiklet
Mosso
Benimde böyle bi bisikletim var (17 senelik) ama ben satmaya kıyamadım Antalya da depoda duruyo şimdilik...Ama Sedonaya binmeye baslayınca emektarın depoda duracagı günler daha fazla olacak gibi...

Antalya'ya gidince eğer bakımları çok değil de binilecek gibiyse şöyle biraz dolaş. Eski günleri hatırlamak güzel olur bence :)

Furkan Özdağ

Daimi Üye
Tepki
88
@paramedik34

İnsan, ilk göz ağrısı çalınınca daha da fena oluyor :( Bisklet güzel, yeni bisikletin fotolarını da bekliyoruz :)

• Beğen

Faruk ÇUBUKCU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.232
Bisiklet
Mosso
güzel bir emektar bide ne zaman alınmıştı.

+/- 10 yıl falan oldu.

Faruk ÇUBUKCU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.232
Bisiklet
Mosso
fotolar net secılmıyor

Boyutunu biraz yüksek yüklemişim moderatör bu şekilde düzenlemiş.