Yılan hikayesi

Derya Keçeci

Forum Bağımlısı
Tepki
4.127
İsim
Derya
Başlangıç
1970—71
Bisiklet
Fuji
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Kusura bakmayın.Gerçekten de yılan hikayesi bir konu.Yüzlerce başlık binlerce link."Hangi bisiklet?" Başa gelince anlaşılıyor.Hele hele 1500-2000 tl'ye çıkınca
tam bir kaos.Specialized Sirrus Elite ile trek fx3-fx5 arasında öyle bir kaldım ki,gerçekten de şu an bisiklet alamayacak hale geldim.Bu konudaki yüzlerce başlık bile malesef çok ta belirleyici gelmedi.Lutfen sadece kullanıcılarından fx5 sürüş deneyimleriyle birlikte yazarlarsa bu dertten bir kaç gün içinde kurtulmak istiyorum.

Scudo

ali bayrak

Daimi Üye
Tepki
162
Bisiklet
Whistle
size tek tavsiyem var sakinleyeceğiniz bir yere gidin ve bu konuyu unutun akşam eve gelin birşeyler hallolmuş olacaktır

Eser Sevinç

Eskiden buralar dutluktu
Tepki
3.078
İsim
Eser Sevinç
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
İkisi de birbirinden güzel bisiklet, Ali Bayrak`ın dediği gibi sakinleyin biraz, fazla da kafa karıştırmaya gerek yok, gidin bisikletçiye yan yana koyun ikisini de hangisini beğenirseniz onu alın.

Eser Sevinç

Eskiden buralar dutluktu
Tepki
3.078
İsim
Eser Sevinç
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@RECEP ÇALIŞKAN

Teşekkürler :) biraz ironi biraz geyik, biraz da başka bir yerden ilham, karıştırdım ortaya bu çıktı :)

Derya Keçeci

Forum Bağımlısı
Tepki
4.127
İsim
Derya
Başlangıç
1970—71
Bisiklet
Fuji
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ders alacak yaşı 40 yıl kadar geçtik sevgili arkadaşlar.Konu başlığı çok açık.Yine de fx5 ve SSE kullanıcısı var ise deneyimlerini öğrenmek isterim.Zira bu gün fx5 i gördüm ve umduğumu pek bulamadım.En azından uzaktan verdiği çekiciliği pek hissedemedim.Aynı ürün yelpazesinde gözden kaçırmış olabileceğim başka bir şeyler kalsın istemediğimden,diğer önerilere de açığım.

Tepki
12
kadro görüntüsü açısından Specialized Sirrus Elite daha hoş gözüküyor parçaları ve setlerini pek incelemedim ama dediğim gibi bnce kadro daha güzel.

uğur yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
315
Bisiklete ayırdığınız bütçe çok iyi. Bu fiyata çok güzel şehir bisikletleri alınabilir. Size tavsiyem birkaç bisikletçi gezin, hoşunuza gideni alın. Model olarak üst model olsun derseniz bunu
(link),,
mantık olarak da bunu tavsiye ederim.
(link)

Derya Keçeci

Forum Bağımlısı
Tepki
4.127
İsim
Derya
Başlangıç
1970—71
Bisiklet
Fuji
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bu gün test ederek trek fx3 aldım.Ellerinde büyük kadro olmadığından perşembe günü teslim alacağım.Bu arada profil araçlarında cinsiyet belirtilmediğinden bazı arkadaşlar isme bakarak kadın bisikleti linkleri yollamışlar.E,bende de hata yok,Derya (Erkek) mi yazsaydım.Her neyse olur böyle şeyler.İlgilenen arkadaşlara teşekkürler.