Yılan besleyen varmı aramızda?

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Doruk Atay tarafından paylaşıldı.

1. Doruk Atay

Doruk Atay Bisikletkolik

Seviye:
    Şu günlerde bir yılan alacağım fakat tabi kobra yada piton değil, şöyle 50cm lik kör yılan adında bir yılan cinsi var. Gayet şirin bir sürüngen kendileri. :) İşin en enteresan tarafı bazı sitelerde yarı zehirli bazılarında ise zehirsiz yazıyor. O kadar yazı okudum hala net bir bilgi elde edemedim. Acaba dedim bizim forumdada besleyen varmıdır.

2. Ali Yarıcı

Ali Yarıcı Üye

Seviye:
    benim albino piton besleme niyetim vardı ama aileme söyleyince hiç duymadağım azarlar işittim 200 TL ye bulmuştum

3. Abdurrahman Yurduseven

Abdurrahman Yurduseven Üye

Seviye:
    abicim akıllı ol ne yapacan yılanı, sokar mokar mazallah
    kedi köpek besle besleyeceksen

42FY bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

PicsArt_09-19-07.46.46.jpg
[ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] Merhabalar herkeze Bu gün size bu işlerde acemi olan birisi olarak kendi kafama göre yapmış oldugum tarifi anlatmaya çalışıcam ilk defa...
koçhi.jpg
Arkadaşlar bildiğiniz üzere bu yaz bisikletle en uzum sürüşüm olan bir seferde 215km sürüşümü sizle paylaşmışdım; Günü birlik ( Nevşehir - Ankara yolu) 8.saat 30dk sürüş 215km.. Yalnız şöyle bir...
upload_2017-2-15_10-56-13.png
Andrew Coggan CTL'in ne anlama geldiğini bir paragrafla açıklamış. Güzel de açıklamış: "CTL sadece ürettiğiniz gücü arttırmakla kalmaz, aynı zamanda "antrenman yaptıkça daha fazla antrenman...