Yeteneksizsiniz Bmx Show :))

Mustafa Şükrü Yıldırım

Forum Bağımlısı
Tepki
812
Bisiklet
Giant
Arkadaşlar yeteneksizsinizde dün akşam bmx show vardı , arkadaşın stüdyoyu terketmesi biraz komik olmuş :D . Eğer kendisi buralardaysa (Ali AZRAH) kendisini medeni cesaretinden dolayı tebrik ediyorum, heyecandan performans düşüklüğü yaşamış sanırım. Forumda bir çok arkadaşın bmx videosunu ağzım açık izledim onlar katılsa çok daha iyi olur diye düşünüyorum .

İyi seyirler :)

(link)

Scudo

Hasan Berk

Üye
Tepki
21
Onların 3 hayır deme sebebi daha iyi bir flatcının çıkıp hareket yapmasıdır... belki izlemediniz bir streetci ve flat cı çıkıp hareket yapmışlardı garanti onlar yarı finalde olacaklar... ha Doğan abi çıkarsa bilemem sıkı bir rekabet olur...

Hasan Berk

Üye
Tepki
21
Bahsettiğim doğan abi bu videodaki geçen sene maalesef finale çıkamamışlardı ama videosu şöyle (link)

İbrahim sarı

Forum Bağımlısı
Tepki
537
Bisiklet
Scott
Bence Ali kardeşim mükkemeldi yetenek sizsiniz jürisi laylay lom kafası eserse evet esmezse hayır bence tr deki en kral bmx cileri ve mtb cileri antep ve adanadan çıkıyor tabiki bu benim fikrimdir kimse yanlışl anlamasın

Hasan Berk

Üye
Tepki
21
@İbrahim sarı

Evet belki en yetenekliler oradan çıkıyor... onlar da zaten o flatcıya kötüsün yada yeteneğin yok diye yapmadılar... ondan önce sanırım İstanbul dan daha iyi katılımcılar oldu diye ona 3 X bastılar ve oda 3 hayır veya 3 evet almadan bastı gitti oradan :D

Gürkan Karataş

Daimi Üye
Tepki
250
İsim
Gürkan Karataş
Bisiklet
Specialized
bmx görsel bir spordur, arkadaşı daha önce hiç görmedim ama tarzdan 0, her ne kadar hareket yapabilsede flatlandın olmazsa olmazı ''ayağı yere koymama'' maddesini defalarca çiğnedi. ordanda - puan, ki bmxden ne anlar dediğiniz jurinin bile dikkatinden kaçmamış ayağını çok fazla yere koyması. kimse anlamadıkları için eledi demesin, defalarca bisikletçi çıktı o programa jurinin bilgisi var neyin ne olduğundan.

Mustafa Şükrü Yıldırım

Forum Bağımlısı
Tepki
812
Bisiklet
Giant
@Gürkan Karataş

Kesinlikle katılıyorum, dediğiniz gibi bir çok kez ayağını yere koyması, tarzı vs. kötüydü. Extradan yaptığı fazla birşey yok gibi.