yetenek sizsiniz

Scudo

trial_tuna

Daimi Üye
Tepki
160
@Samet Kırlı

çıkan arkadaşalrda iyiler ancak adanadan bi kaç kişi özellikle bir kaç kişi çıksa çok güzel şeyler olabilir diye düşünüyorum:rolleyes:

• Beğen
Tepkiler: kamil şahin

cedfaruk

Daimi Üye
Tepki
100
Evet görkem ile doğan arkadaşlarımızdan çok daha iyi arkadaşlarımız var elbette. Hatta bazıları çıkma gereği duymayacak kadar ünlü zaten. Ama bunlara rağmen ben yinede görkem ve doğan arkadaşlarımızı gösterdikleri cesaretten dolayı tebrik ediyorum. Oraya bizlerin ortak noktası olan BMX i tanıtmaya çıktılar onlar. Keske bütün BMX ciler çıkabilse, keske yarışmada BMX cilerin rekabet ortamı olabilse. Bunlar hepimizin ortak noktası olan BMX i ülkemizde daha iyi tanıtacaktır. Belki bütün illerimizde birer skate park olmasına sebep olacaktır. Cesaret gösterip oraya çıktiğiniz için tebrik ederim :in:

koraymalkoc

Forum Bağımlısı
Tepki
371
İzledim programı funbox fln gördüm dedim güzel şeyler çıkar ama pek umduğum gibi çıkmadı.Her harakette ayak koyuldu vs.Ama 3 evetle geçtiniz tebrikler.Yanlız bir sonraki eleme için baya çalışmanız gerekicek çünkü bülent abi'de bmx'inle olucak orada :D.

neodim_bmx

Forum Bağımlısı
Tepki
451
ya o funbox cok berbattı ben oo yuzden dustum sakatlandım...
zaten sabah kırmıstık funboxı

boxtubing

Daimi Üye
Tepki
257
ewet bizde çok istedik çıkmayı hatta mail atmıştım aradılar saolsunlar fakat tam abımın dugun gunune denk geldıgı ıcın gıdemedık yoksa mutlaka cıkacaktık trial kullanıyoruz ama bı ılk olsada kendımızı gostermemız ıcın ıyı bır yerdı kısmet deilmiş düğün olmasa mutlaka cıkmıs olcaktık kısmet dielim başka bi zaman inş. _-_ßy_-_MossO_-_

Onur Kahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
853
@Samet Kırlı

okadar yapabildiler ama ;) doğan tüm hareketleri üstlendi,jurinin dediği gibi,diğer bölümde daha çok başarılar bekliyoruz. :)

A

Adrenaturex

Misafir
görkem ve doğanın işi zor bülent öztürk eler galiba ama katılmaları bile bizi çok memnun etti bmx i türkiyede yaşatmak ve göstermek yine bizim elimizde ...

atakan tosunoğlu

Daimi Üye
Tepki
122
Bisiklet
Carraro
arkadaşlar ben sizleri takip ediyorum videolara , resimlerinize filan bakıyorum çok yeteneklileriniz var bencede katılınn :)

tevfik saka

Daimi Üye
Tepki
137
valla ben oraya çıkanların siz olduğunu bilmiyodum :D daha yeni öğrendim demekki bütün bisikletçiler burdan geçiyo:D ama bence güzel oldu alan yetersizdi ondan yere koydu ayağını arkadaş heralde öbür adı görkem heralde o arkadaşada geçmiş olsun diyorum inşallah 1. çıkarsınız kendinize iyi bakın

Mutlu Celimli

Aktif Üye
Tepki
197
Bu tür yarışmalar çok sağlıklı yarışmalar değil. Yapımcı ne isterse o oluyor.

Bende daha 2 hafta önce Fear Factor yarışmasından döndüm öyle şeylerle karşılaştıkki inanılmazdı :)