Yenibosna

lealtad

Forum Bağımlısı
Tepki
1.597
İsim
Hüseyin
Bisiklet
Diğer
@oktayakgoz günde 300 performans odaklı. Yanımızda yük olmicak. Durup manzara izlemicez, uxun mola vermicex, bagaj taşımicaz. Kısaca sadece pedal:harika:

Scudo

lealtad

Forum Bağımlısı
Tepki
1.597
İsim
Hüseyin
Bisiklet
Diğer
@guplok akşama turumuz da var. Whatsapp da ekleyebilirm istersen;) Bahçelievler Neon :harika:

Cem Eren

Üye
Tepki
13
Bisiklet
Geotech
Merter'de oturuyorum, yaz boyunca birlikte pedallamak isterim dostlar.

nejnej

Üye
Tepki
81
İsim
nejdet
Bisiklet
b'Twin
Ramazan ayinda sahura kadar pedal ceviriyoruz. Iftardan sonra 11 gibi toplanip gece 1:30 civarinda donus yapiyoruz. Gelmek isteyenler bana ozelden telefon numaralarinizi atabilirsiniz. IMG-20150620-WA0004.jpg

• Beğen
Tepkiler: lealtad

oktayakgoz

Forum Bağımlısı
Tepki
507
Bisiklet
Salcano
merak ettiğim bir şey var. birinin lastiği patladığı zaman bütün grup duruyormu.

lealtad

Forum Bağımlısı
Tepki
1.597
İsim
Hüseyin
Bisiklet
Diğer
@oktayakgoz ekstrem bir durum yoksa yahut rampada falan değilsek evet tüm grup durur. Rampada falansak da öndekiler durup bekler bikaç kişi tamiri yapar grubun kalanına katılır öyle hareket. Lastiği patlayan çok arkada ise bikaç kişi dönüp tamiri yapar diğerleri gene bekler. Ama her türlü bekleriz, arkada asla adam bırakma;)

oktayakgoz

Forum Bağımlısı
Tepki
507
Bisiklet
Salcano
hmmm. tabiki arkada adam bırakılmazda. ne bilim lastik tamiri çok kısa mı sürüyor. tekeri sök lastiği çıkar tamir yada yeni lastik tak. birde mandallı değilse fazla sürer bu arada ne oluyor diye merak ettim.

lealtad

Forum Bağımlısı
Tepki
1.597
İsim
Hüseyin
Bisiklet
Diğer
@oktayakgoz genellikle 2 nokta olur bu durumlar da. Öndekiler toplanır bekler. 2-3 kişi tamiri yapar öndekilere katılır ve devam. Ama grup dağınık değilse hep beraber halledilir

Tepki
1
İsim
Doğukan
Bisiklet
Merida
Starcity nin orada oturuyorum whatsapp grubunuz varsa alabilirmisiniz ?
0541 498 0700
Doğukan Dumlu

• Beğen
Tepkiler: emrejon
Tepki
5
Bisiklet
Salcano
Herkee merhaba bende sirinevlerde oturuyorum suan askerde olmam sebebi ile bisiklet dunyasindan uzagim ama geldiğim zaman iyi bir donanimla yollara tekrar cikmayi planliyorum benide grubunuza katarsanız sevinirim. Whatsapp 0539 676 98 18

ichinichi

Üye
Tepki
83
İsim
Hakan E.
Bisiklet
Mosso
Konu 2011 de açılmış hort oldu belli ki ama hala aktivitesi varsa diye ben de köşeden yerimi alayım. Güneşli de oturuyorum ben de. Acemiyim , eğer buralarda turlayan bir topluluk var ise ben de katılmak isterim.

Cihan_K_

Üye
Tepki
27
İsim
Cihan Karacabey
Bisiklet
Salcano
Bir mesaj bırakalım da bir etkinlik olursa adımız yer alsın :)

• Beğen
Tepkiler: lealtad
Tepki
44
İsim
Osman Apaydın
Selam beyler Bahçelievlerde oturuyorum, bisikletle yakınlarda oturan kişi veya gruplarla takılabiliriz bir pm atmanız yeterli :cool:

yehanci

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Kron
Merhaba arkadaslar bende yenibosna cobancesmede oturuyorum whatsapp grubu hala aktifse katılmak isterim.