Yenibosna/Bahçelievler Çevresi...

oktayakgoz

Forum Bağımlısı
Başlık
5
Tepki
511
Bisiklet
Salcano
hmmm. tabiki arkada adam bırakılmazda. ne bilim lastik tamiri çok kısa mı sürüyor. tekeri sök lastiği çıkar tamir yada yeni lastik tak. birde mandallı değilse fazla sürer bu arada ne oluyor diye merak ettim.

lealtad

Forum Bağımlısı
Başlık
33
Tepki
2.589
İsim
Hüseyin
Bisiklet
Diğer
@oktayakgoz genellikle 2 nokta olur bu durumlar da. Öndekiler toplanır bekler. 2-3 kişi tamiri yapar öndekilere katılır ve devam. Ama grup dağınık değilse hep beraber halledilir

Başlık
1
Tepki
1
İsim
Doğukan
Bisiklet
Merida
Starcity nin orada oturuyorum whatsapp grubunuz varsa alabilirmisiniz ?
0541 498 0700
Doğukan Dumlu

• Beğen
Tepkiler: emrejon
Başlık
5
Tepki
5
Bisiklet
Salcano
Herkee merhaba bende sirinevlerde oturuyorum suan askerde olmam sebebi ile bisiklet dunyasindan uzagim ama geldiğim zaman iyi bir donanimla yollara tekrar cikmayi planliyorum benide grubunuza katarsanız sevinirim. Whatsapp 0539 676 98 18

ichinichi

Üye
Başlık
2
Tepki
116
İsim
Hakan E.
Bisiklet
Mosso
Konu 2011 de açılmış hort oldu belli ki ama hala aktivitesi varsa diye ben de köşeden yerimi alayım. Güneşli de oturuyorum ben de. Acemiyim , eğer buralarda turlayan bir topluluk var ise ben de katılmak isterim.

Cihan_K_

Üye
Başlık
1
Tepki
27
İsim
Cihan Karacabey
Bisiklet
Salcano
Bir mesaj bırakalım da bir etkinlik olursa adımız yer alsın :)

• Beğen
Tepkiler: lealtad
Başlık
2
Tepki
71
İsim
Osman Apaydın
Selam beyler Bahçelievlerde oturuyorum, bisikletle yakınlarda oturan kişi veya gruplarla takılabiliriz bir pm atmanız yeterli :cool:

yehanci

Üye
Başlık
0
Tepki
0
Bisiklet
Kron
Merhaba arkadaslar bende yenibosna cobancesmede oturuyorum whatsapp grubu hala aktifse katılmak isterim.

dobrerano

Üye
Başlık
0
Tepki
0
İsim
Yıldırım
Bisiklet
Carraro
Merhaba, Yenibosna'da oturuyorum. Bireysel olarak Sarıyer-Eski yarımada turları yapıyorum. Açıkçası tek başıma sürmekten biraz sıkıldım. Bu taraftan beraber yola çıkmak isteyen olursa harika olur. Whatsapp grubu için özel mesaj gönderdim.

Başlık
1
Tepki
0
İsim
Onur Yıldız
Bisiklet
Diğer
Merhaba bende yenibosnada oturuyorum. Yakında bmx alacağım, sizdede bmx olması şart değil tabiki de(bazı bmxciler sadece bmxcilerle takılıyor :/) gezmek isteyen arkadaşlar olursa 2 hafta icerisinde İstanbul'a geleceğim. İletişime geçebiliriz :)

Not: yaşım 16

Stargazer

Üye
Başlık
0
Tepki
0
İsim
Burach
Bisiklet
b'Twin
Arkadaslar Merhaba aranıza yeni katıldım. Btwin triban 500 kullanıyorum. Bazen ise giderken bazen de musait zamanlarda sürüş için kendime zaman oluşturmaya calisiyorum. Ama çalışma saatlerimizin degiskenligi haftasonu çalışmalari derken oldukça düzensiz bir yasantim var. Velhasıl kelam musait zamanlarda beraber surebulecegim arkadaşlarım olursa çok memnun olurum. Bu arada gunesli de oturuyorum. Herkese çok selam

juba

Üye
Başlık
1
Tepki
7
İsim
Mustafa ince
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
hafta içi haftasonu uyarim mtb bisikletim var yaş 23

ahmetd79

Daimi Üye
Başlık
7
Tepki
512
İsim
ahmet
Bisiklet
Merida
merhaba
yeni katıldım aranıza
3 senedir bisikletim var fakat çok az kullanıyorum. artık grup halinde daha uzun kullanmak istiyorum
bahçelievler de haznedara yakın oturuyorum

Başlık
0
Tepki
280
Bisiklet
Salcano
Facebook grubumuza girebilirsiniz. Ordan turlara katıldıktan sonra whatsapp grubunada dahil olabilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: lealtad
Yukarı Alt