Yeni Youtube Kanalım (İki Pedal)

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Oguzhan52 tarafından paylaşıldı.

1. Oguzhan52

Oguzhan52 Youtube / İki Pedal

Adı:
    oğuzhan
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Herkese merhabalar arkadaşlar...
    Açtığım Youtube kanalımda bisiklete dair (Vloglar , uzun turlar , Antrenman turları vs....) paylaşmaktayım..
    Kanalıma düzenli olarak her hafta en az 1 video olmak üzere yükleme yapıyorum...

Sizlerden ricam Kanalıma Abone Olarak destek vermeniz..
    Hertürlü yoruma açığım..
    Hatta neler yapmalıyım neler yapabılırım öneri ve tavsiyelerinizide beklerim..

Kanala Abone Olmak İçin : İki Pedal

Birkaç örnek videom:

2. Deniz A

Deniz A Forum Bağımlısı

Adı:
    YDA
    Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Eline sağlık kardeşim
    Ufak bir tavsiye ;
    tahminimce iki teker bir adamı takip ediyorsun :)
    Açılış, kapanış ve hatta bir miktar olayları anlatış tarzın yusufun videolarına fazlası ile benzemiş :)
    Örnek almak güzeldir ama farklı olmak kendin olmak daha güzeldir :)
    Sağlıcakla kal..

StratoMaster, mustafa ç ve Oguzhan52 bunu beğendi.
    Oguzhan52

Adı:
    oğuzhan
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Öncelikle tavsiyeleriniz için teşekkür ederim...Gerçekten hiç o konuda dikkat etmedim:) Sırf video çekıcem diye yapmacık olmamaya çalışıyorum açıkcası normalde nasılsam videolarada o şekilde yansıtmaya çalışıyorum :harika:

Deniz A bunu beğendi.
  4. mtbrhnkc

mtbrhnkc Kıdemli Üye

Adı:
    Burhan Küçükoğlu
    Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Videolara vlog demişsin ama konuşma çok çok az hep müzik. Mesela pedal nasıl değiştirilir videonda pedal değişimine dair ne bir tavsiye ne bir anlatım var. Bu videodan anlamamız gereken sanırım; pedalımız kırılınca bisikletçiye götürmemiz gerek, oluyor. Bence kanal açmak için kanal açmaya gerek yok, bu işi layığıyla yapanlara bırakmak gerek diye düşünüyorum.

Oguzhan52

Adı:
    oğuzhan
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Açıkcası bir videoya yönelik eleştirmenin doğru olmadıgını düşünüyorum..Eleştirinize saygım var elbette eleştiriceksiniz ki bende ona göre daha iyisini yapayım..Bir videoda çökezledik die kanalımı kapatalım? Hemen vazgecmekmi gerek ? Yinede sağolun :harika:

Enes Y bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

upload_2017-2-1_9-3-3.png
Şöyle bir hizmet olsa, iyi olmaz mıydı? - Katılacağımız yarış parkurunun tüm detaylarını biliyoruz. Diyelim ki, organizasyon bu parkuru internet sitesinden paylaştı veya geçen yıl bu parkurda...
upload_2016-5-10_15-11-39.png
İki hafta önce yol grubuyla buluştuğumda benim yaşlarda Serdar adlı bir arkadaşın bir iki ay önce koroner bypass ameliyatı olduğunu öğrendim. Doktorunun tavsiyesi üzerine sahilde çok düşük tempo...
IMG_20160202_215000.jpg
Arkadaşlar benim burnum biraz yamuk ve et var yani çok rahat nefes alamıyorum normalde de şimdi denemek amaçlı bir burun bandı aldım acaba işe yarar mı bir nebze de olsa? Kullananlar vardır diye...