Satıldı Yeni Yılda Üşümeyin!!

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Erhan ÖZETÇİ tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Erhan ÖZETÇİ

Erhan ÖZETÇİ Kıdemli Üye

Seviye:
    USA' dan aileme getirdiğim ancak bedenleri olmadığı için satmaya karar verdiğim 2 ürün. Ürünler hiç kullanılmamıştır.

1-)Solistice Doğa Sporları Montu

Urun Bayan içindir ve S bedendir. Su ve rüzgar geçirmez olup. Nefes alabilir özelliğe sahiptir. Türkiyede bu fiyata asla bulamayacağınız bir monttur. Etiket fiyatı resimlerde görebilirsiniz.

Fiyat Sadece 150 TL :eek: dır. kargo bana ait olup, Bursa içinde elden teslim yapabilirim.

2-) KONA bisiklet yağmurluğu

Urun erkek Genç Beden Large dır. Ben 1.78 boyunda 74kg mım bana small gibi oldu o yüzden satmaya karar verdim. hiç kullanılmamıştır.

Fiyat sadece 50 TL dır.

Ürünlerin olmaması halinde para iadesi yapabilirim. İnternete giremediğim için özel mesaj yerine telefon ile ulaşırsanız sevinirim. Tel: 0543 501 40 74. Bursa içi elden teslim yapabilirim.

2. m3rTSedoNa

m3rTSedoNa Üye

Seviye:
    1.84 boyundayım 75 kiLoyum Kona Bana Uysaydı düşünmeden aLırdım..

Erhan ÖZETÇİ

Erhan ÖZETÇİ Kıdemli Üye

Seviye:
    Kona yağmurluk satılmıştır.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-6-14_16-59-6.png
Soru böyle: "yokuşta daha iyi çıkmak için tek çözüm yokuş antrenmanı mı?" ve benim yaşayarak öğrendiğim bir cevabı var. Yıllardır beni tanıyanlar bilirler "yokuş özürlü" birisiyim. Bunda nispeten...
anzac.png
Yine uzun ve detaylı bir makale ile kaldığımız yerden devam ediyoruz :D Bu haftaki konu beslenme ve su içme. Fakat içinde yağ ve karbonhidrat yakımına dair harika, herkesin işine yarayacak...
quads-996.jpg
Bir sabaha karşı makalesinde daha birlikteyiz :D Adeta ince işçilikle yontulmuş bir kuadriseps kası, çoğumuzun hayalidir... Fakat bunu ya profesyonel sporcularda, ya da gerçekten fit durumdaki...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.