Yeni üyeyim arkadaşlar bisikletim Salcano city life 20 v size bir kaç sorum olacaktı .

MR.GREEN

Üye
Tepki
0
İsim
MEHMET ÖZKAN
Bisiklet
Salcano
Öncelikle herkese selamlar başlıktada belirttiğim gibi foruma yeni katıldım bisiklet sevdasıda yeniden depreşti diyebilirim :D salcano city life 20 v nin siyah - sarı olanından aldım bisiklete sizce çamurluk takmalımıyım birde selesi baya acıtıyor bir önerinizi alabilir miyim ?
images.jpg

Scudo
Tepki
22
İsim
Harun
Eğer bütçen varsa sele için b17 Brooks sele iyi olur tabi bu sele uzun turlar için alınıyor ama o kadar fark etmez herhalde :) eğer bisiklet süreceğin yerlerde arazi tarzı varsa tak çamurluk yani hem güzel duruyor o kadar da pahallı değil

• Beğen
Tepkiler: MR.GREEN

Kazuya

Forum Bağımlısı
Tepki
1.480
İsim
Emrah
Bisiklet
Specialized
Hoşgeldin, hayırlı uğurlu olsun,
Camurluk eger araziye gideceksen ya da benim gibi işe gideceksen, üstün başın için olmassa olmaz, ama sürekli asfaltta spor iin kullanıcaksan yük etme derim.
çok uzun turlar yapacaksan @harunbas141 ınde bahsettiği gibi brooks tam ilaç olur fakat sunu da unutmayın, anladığım kadarıyla uzun süre sonra tekrar binmeye başladınız, en pahalı seleyi de alsanız o acı bir süre cekilecek kaçarı yok:) onun dışında sele için jelli kılıflar satılıyor onları deneyebilir(20-30 lira) ya da pedli taytlardan kullanabilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: MR.GREEN

MR.GREEN

Üye
Tepki
0
İsim
MEHMET ÖZKAN
Bisiklet
Salcano
Brooks b 17 seleyi daha önce görmüştüm ama o kadar bütçem yok en azından şimdilik sele için silikon kılıf falan alsam diye düşünmüştüm bir faydası olurmu bilemedim. Bisiklet sürdüğüm yer genelde asfalt ve arnavut kaldırımı ama bazen yağmur sonrası su birikintilerinde geçmek zorunda kalıyorum o yüzden düşünüyorum ama bisikletin spor görünümünü bozmadan bir çamurluk olursa olsun diyorum sizce ne tarz olmalı çamurluk şimdiden teşekkürler.

Hoşbulduk jelli kılıf şuan için beni idare eder herhalde çamurlukta bahsettiğim gibi bir bisikletçiye sormuştum baya tekerleği kaplayan bir model gösterdi bende emin olamadım sizin bir öneriniz varmı bu modele teşekkürler.