Yeni turumuz için yeni alternatif

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Soner abi römork cidden güzel ve sağlam duruyor iyi ve bol pedallar dilerim ilk olarak...

İkinci olaraksa şunu sormak istiyorum... özellikle avrupa gibi bisikletin çok yaygın olduğu, özelliklede 28" bisikletlerin, acaba avrupa geziniz için 28" lastikli bisiklet düşünmediniz mi hiç? Yani uzun yol için daha avantajlı olmaz mı? sonuçta her türlü yedek lastik falan bulunuyor ve diğer malzemelerse standart?

Scudo

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
@H.Çağrı

Merhaba Çağrı,
Teşekkürler, Eurovelo ağı üzerinde ne bombalar ne lastik patlakları hindistandaki kadar olmayacağına göre güzel geçecek sanırım. :)

Evet resimdekiler ilk göz ağrımız sedonalar, 28 jant scott bisikletlerimizde var.
onlar hindistandan geldiğinden beri kutuda kurulmayı bekliyor. Avrupa turuna belki almanya dan başlayacağımız için, çok iyi kutuladığım :) bisikletleri açmadım daha.

Sedonaya sadece denemek için taktım .

Selamlar :)

@maxicef

Merhaba Furkancım,

Üzerinde Trek yazıyor. Ben "trek römork" vs diye arattım ama google da bulamadım. Hatta üzerindeki üretim yeri bilgilerini seri numarasını bile aradım ama sonuç çıkmadı. Trek sitesinde de bulamadım.

Bob marka römorklar çok daha yeni ve harika, ama astarı yüzünden pahalıya gelcektir sanıyorum. Bob trailer diye aratırsan bulursun.

Dikkat et aşık olabilirsin alete. :):eek:
selamlar.

• Beğen
Tepkiler: maxicef

Tugfox

Forum Bağımlısı
Tepki
1.218
Yeni gordum :eek: :D

Bagaj gercekten kullanisli gorunuyor. Ozellikle bu bagaji otel odasinda birakip(ya da guvenli herhangi biryede), saf bisikletlerinizle sehiri gezip dolasma olanaginizin olusmasi acisindan harika bir alternatif olmus :) .

Boyle giderse her yaz baska bir kitada olacaksiniz :) Harikasiniz :)

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
@Tugberk Tezel

Teşekkürler Tuğberk,

Tam bahsettiğin gibi kullanacağız, römorku bırak gezmeye devam.
Metroya vs de aldıkları için avrupada , uzun mesafelere de götürebileceğiz ve dilediğimiz gibi gezeceğiz.

Her yıl başka bir kıta evet.:eek:
Aslında ilk planımız Güney Amerikaydı, sonra Erden abi ( Eden Eruç ) ile avustralya düşündük ama politik gerginlikler sebebi ile avrupayı öne aldık.

En son kuzey amerika var sırada, neden mi son sırada gidince Kanada ya yerleşeceğiz İnşallah.:)

Antartika da da sürülebilir mi acaba bisiklet ?:D :eek:

Selamlar

rockbu

Aktif Üye
Tepki
167
Merhaba römorkunuz hayırlı olsun. Benim bu römorklarla ilgili bir endişem var. Hiç yakından görüp inceleme fırsatım olmadığı için kafamdaki soru işaretini ancak burdan sorarak çözebilicem heralde :) Römork bisiklete bağlıyken virajlara bisikleti yatırarak hızlı şekilde girilebiliyormu?? Eğer römork bağlantısı bisikletin yattığı yönlere esneyen bi yapıya sahip deilse bisikleti yatırınca o yöne doğru römorkun tek teker üzerine kalkma durumu olabilir ( mi acaba? ) :)

• Beğen
Tepkiler: Soner Sarihan

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
@rockbu

Teşekkür ederim.

Aradaki parça özel ve patentli bir çeşit plastikten yapılmış. Tur bisikletinin zaten ağır olduğunu ve amacın hız olmadığını hatırlattıktan sonra , bisikletin büyük oranda yatmasına izin verecek kadar esnek olduğunu da ekleyeyim.

Yani virajlarda belli bir hıza kadar sorun yok. Asıl bağlantıyı saplayan parça , yukarı aşağıya saga sola 360 derece hareket edebiliyor. Hem çok esnek hem çok sağlam. Endişeniz doğru fakat bunu düşünmüş ve çözmüşler .

Selamlar.

• Beğen
Tepkiler: rockbu

kuduzk9

Daimi Üye
Tepki
135
@Ahmet ERTAN

yukardan baglantılarda her zaman manevrda savurganlasırlar mumkun oldugu kadar asagı baglantı noktaları ıyı dusunulmus bence fızıksel olarak saga donusler sıkıntılı gıbı duyo tabı benım daha aktız ve guclu bı tasarımım var ama daha bıtmedı benımkı 3 tekerleklı 50 kg de cekerı olucak

• Beğen
Tepkiler: Soner Sarihan

cemal_007

Daimi Üye
Tepki
284
soner bey römorkla uzun tur yapdınızmı ben sizin avrupa turunda bunu göremedim