Satıldı Yeni seri deore 2X10 -3X10 vites kolları

Konu, 'MTB Bisiklet İlan Arşivi' kısmında Ferhat Köse tarafından paylaşıldı.

1. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    bir seneliktir.mtb yi sadece yarışlarda kullandıgım ıcın toplamda 500 km den fazla kullanılmadılar.sol kolda 2 li yada 3 lü seçim için anahtar mevcut olan yeni seridendir.2X10 veya 3X10 kullanılabılırsınız.Fiyat 75 lira.kargoyu ben karsılarım ptt ile.En ufak hata yada begenmeme durumunda aynen ıade alınır

2. Eren Korkmaz

Eren Korkmaz Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Modeli nedir? M-5.. ? Ve kelepçeli mi yoksa frenle birlikte kullanılanlarsan mı?
    Tşk.

Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    kelepçesi ayrı fakat ıspec kullanılabılınıyor galıba ben kullanmadım frenlerım formula oldugu ıcın .Ayrıca vıtes kolları rezervedır pazartesıye kadar.

satılmıştır ilan kilitlenebilir.

İlginizi Çekebilir

upload_2017-2-1_9-6-43.png
Şöyle bir hizmet olsa, iyi olmaz mıydı? - Katılacağımız yarış parkurunun tüm detaylarını biliyoruz. Diyelim ki, organizasyon bu parkuru internet sitesinden paylaştı veya geçen yıl bu parkurda...
1.jpg
Bisiklet sürerken beni son derece rahatsız eden ve bir türlü çaresini bulamadığım hadiselerden biri de sürekli burnumun akması. Mevsim dinlemiyor, yaz-kış bisiklet üzerinde olduğum sürece burnum...
6.png
Strava'cıların korkulu rüyası dijital epoyu konuşuyoruz bugün :D Sportmenliğe aykırı davranan bu KOM avcılarının bunu neden yaptığını, nasıl yaptığını, ve bunu nereden anlayabileceğimizi...